ДЕНЬ ЗНАНЬ 2021
  Освітній захід для важкохворих дітей

   Дорогі друзі! 

 Звертаємося до усіх вас з проханням надати благодійну допомогу дітям з інвалідністю до «Дня Знань», що кожного року відзначається - 1 вересня.

  Під нашою опікою на постійній основі знаходиться три тисячі важкохворих дітей з різною складністю захворювань, які на постійній основі, потребують матеріальної допомоги та підтримки. Значна кількість дітей – це сироти та напівсироти з ООС і не тільки, що по всій Україні, а також, хворі діти з малозабезпечених та багатодітних сімей де є декілька чи більше дітей з інвалідністю.

  Частково, діти перебувають на обліку у державних районних соціальних відділеннях, а також в центрах соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих та дітей з ДЦП та ЦНС м. Києва і не тільки.

  Значна більшість дітей, знаходяться поза центрами і проходять лікування амбулаторно, через недостатню кількість місць у центрах, а також через важке протікання хвороби (лежачі та не пересувні).

  Основні захворювання: ДЦП, захворювання ЦНС, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, важкі гормональні порушення, складні захворювання кісток, порушення психіки, сліпота, слабоумство та інше.

   Дякуємо за будь-яку допомогу та підтримку важкохворим дітям!

© Благодійна організація "Благодійний фонд "Єднання спільноти"

02059, м. Київ, вулиця Олени Пчілки 4, оф 515. Тел.: +38(044) 232-30-86 \ +38(067) 220-12-93. E-mail: help@fondunity.com 

Наші партнери та спонсори