top of page

Великдень 2018

  Святковий захід для важкохворих дітей у шести районах м. Києва 

 Дорогі меценати та добродії! 

 Ми безмежно вдячні за Вашу любов та підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, що знаходяться на лікуванні у центрах реабілітації м. Києва та поза ними! Також, дуже дякуємо за допомогу дітям-сиротам з важкими захворюваннями і хворим дітям з зони АТО!

 Завдяки Вашій небайдужості, цього року, ми змогли привітати понад 2 000 дітей із світлим святом Великодня. Також, у нас додалися хворі підопічні з Святошинського району м. Києва, яких ми змогли привітати найнеобхіднішим та смачною підтримкою!

 Традиційно, отримували найнеобхідніше і подарунки, діти з захворюваннями на: ДЦП, ЦНС, синдром Аутизму та синдром Дауна. У вигляді: комплектів постільної білизни, великих рушників, засобів гігієни, засобів побутової хімії, дезінфекторів, дитячого харчування, канцелярських товарів, картин, пасок, солодощів, соків, фруктів та іншого.

  Допомогу отримали: Голосіївський, Оболонський, Подільський, Дніпровський, Святошинський і Дарницький центри реабілітації. В останньому був проведений масштабний захід з повітряними кульками та святковою програмою «Шляпландія» від доброго чарівника Сергія та його помічниці Ксенії.

 

  Дякуємо усім небайдужим компаніям, що змогли долучитися та підтримати малечу у скрутний для них час:

 ТОВ "Вiннер Iмпортс Україна, ЛТД"» - http://winner.ua

 ТОВ «М.С.Л.» - http://msl.ua

 «Beer Point» -  http://beerpoint.ua/

 ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» -  http://bcpp.com.ua

 ТОВ «КОМПАНІЯ ЛТС» -  http://lts.company

 HHS Technology Group, ПАТ "Яготинський маслозавод", ТОВ "IТК "АВТОМАТИК ГРУП", Українсько-Британське СП "Комора"

 Донецький державний університет управління, коллектив ТОВ "Дисплей Україна", Туристична компанія "На Чемоданах"   та інші.

  Дякуємо Вам за допомогу та підтримку! Тільки разом, ми Україна! Сподіваємось на подальшу співпрацю.