top of page

Програма « Допомога стареньким »

   Шановні добродії!

   Піклування та турбота про людей похилого віку є важливим фактором у наш час, адже колись ці люди ростили та захищали нас, працювали заради нас і воювали задля нашого з Вами майбутнього. Отож сьогодні, ми допоможемо їм! Дивлячись на мізерні пенсії, які вони отримують та на постійне підвищення цін, зрозуміти не важко – ветеранам потрібна допомога!

    Добре, коли у стареньких є підтримка - діти, внуки…помічники, а якщо людина самотня, і навіть держава не в змозі допомогти водночас кожному - що тоді? …

    Єднаймося, заради майбутнього! Покажімо приклад нашим дітям! Разом, ми можемо допомогти та підтримати!

   Благодійний фонд «Єднання спільноти», із співчуттям до стареньких і немічних, впровадив програму «Допомога стареньким», яка включає в себе допомогу, у:

- необхідних речах та їжі; 

- купівлі вітчизняних та європейських препаратів, а також надання засобів першої необхідності (бінти, вата, шприці і т.ін.); 

- наданні волонтера – помічника (за необхідністю);

    Сприяння у допомозі:

- будинкам по всій Україні для людей похилого віку.

    Якщо поруч з Вами живе старенька і немічна людина, якій ніхто не допомагає, просимо Вас напишіть нам на адресу fondunity@gmail.com!

    Наші волонтери відреагують вже сьогодні! Ви маєте змогу допомогти з вище зазначеного? Будемо вдячні Вам за будь-яку допомогу стареньким!

    Не залишайтесь осторонь чужої біди! Допоможемо разом у добрій спільній справі!!!… 

 В рамках програми «Допомога стареньким» понад 200 хворих та безпорадних людей похилого віку з Дніпровського, Кіровоградського, Херсонського та Харківського регіонів у 2014 році, отримали допомогу у вигляді речей, взуття, їжі та медичної підтримки.

  Дякуємо за допомогу добродіям та волонтерам цих регіонів! Завдяки Вам, люди похилого віку відчули увагу та турботу!

bottom of page