top of page

ДЕНЬ ЗНАНЬ 2024

54545.png
pngwing.com.png

  Шановні добродії!

 Звертаємося до Вас з проханням розглянути можливість надати фінансову благодійну допомогу для закупівлі за списком необхідних потреб дітям з інвалідністю до ДНЯ ЗНАНЬ, який кожного року відзначається 1 вересня.

 Під нашою опікою на постійній основі знаходиться 4 тисячі важкохворих дітей з різною складністю захворювань, які на постійній основі, потребують матеріальної допомоги та підтримки. Значна кількість дітей – сироти чи напівсироти переселенці з бабусями та дідусями із тимчасово окупованих територій країни, а також хворі діти з малозабезпечених та багатодітних сімей з усієї України.

  Частково, діти перебувають на обліку у державних районних соціальних відділеннях, а також в центрах соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих та дітей з ДЦП та ЦНС  м. Києва і не тільки.

 Значна більшість дітей, знаходяться поза центрами і проходять лікування амбулаторно, через недостатню кількість місць у центрах, а також через важке протікання хвороби.

 Діти, мають захворювання, такі як: ДЦП, захворювання ЦНС, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, важкі гормональні порушення, складні захворювання кісток, порушення психіки, сліпота, слабоумство та інше.

  Дякуємо за будь-яку допомогу та підтримку важкохворим дітям!

ЗІБРАНО: 5 130 грн.
—Pngtree—disabled day little girl in_3863250.png
090.png
85858.png
78578.png
567.png
556.png
3434.png