НОВИНИ

01.06.2021

​День захисту дітей 2021

Святковий захід для хворих дітей

 Дорогі друзі! Висловлюємо безмежну вдячність  усім небайдужим і люблячим серцям за важливу підтримку важкохворим дітям-сиротам, дітям з інвалідністю з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також дітям-переселенцям із зони ООС, що з важкими захворюваннями до Дня захисту дітей!

 Дякуємо, що у важку хвилину, ви опинилися поруч, підтримали дітей та подарували їм щасливі посмішки, завдяки переданим: корисним розвиваючим іграм, канцтоварам, засобам гігієни, солодким подарункам, сокам та багато іншим.

11.01.2021

Допомога вітамінними комплексами

та препаратами до Різдва 2021 

 Дорогі друзі! З Різдвом Христовим! Безмежно дякуємо усім вам за значну допомогу та підтримку необхідними медичними препаратами та вітамінними комплексами - важкохворим сиротам з ООС, важкохворим дітям-переселенцям та малозабезпеченим багатодітним сім’ям з різних регіонів України! 

 Кожен з вас, вніс надзвичайно важливу підтримку лежачим дітям та дітям на візочках, які мають понижений імунітет і потребують вітамінних комплексів переданих від вашого імені!

18.09.2020 - 09.10.2020

Дитяче харчування для хворих дітей  

 Шановні друзі! Дякуємо кожному з вас за участь в житті важкохворих дітей! Ми змогли закупити набори дитячого харчування для сиріт, напівсиріт і малозабезпечених дітей з важкими захворюваннями! Діти отримали вже понад 400 таких наборів. Дякуємо також АТ «Райффайзен Банк Аваль» за підтримку та участь в житті малечі.
Дякуємо за теплоту ваших сердець! Сподіваємося на подальшу співпрацю заради здорового майбутнього наших дітей!

01.06.2020

«День Захисту Дітей» 2020

Святковий захід для важкохворих дітей  

 Шановні благодійники! Дякуємо небайдужим компаніям та звичайним людям за допомогу і турботу про важкохворих дітей-сиріт, напівсиріт та дітей з малозабезпечених сімей де декілька чи більше дітей з інвалідністю. Кожен з вас, створив справжнє свято для малечі, незважаючи на власні труднощі пов’язані з карантинними заходами, подарувавши найнеобхідніші потреби і незабутні емоції до Дня захисту дітей! 

29.01.2020

Передача дитячого харчування важкохворим дітям з інвалідністю  

 Дорогі друзі! Безмежно вдячні усім вам за постійну підтримку та допомогу важкохворим дітям з інвалідністю, що є сиротами, напівсиротами з ООС і не тільки по всій Україні. Завдяки вашій підтримці, ми змогли закупити та передати набори дитячого харчування нашим підопічним дітям з захворюваннями на: ДЦП, ЦНС, Синдром Дауна та Синдром Аутизму. 
 Дякуємо, що Ви є у дітей! Сподіваємося на подальшу співпрацю і допомогу.

16.10.2019

Чергова допомога засобами гігієни та дитячим харчуванням хворим дітям.

 Дорогі благодійники! Безмежно вдячні за вашу участь у допомозі дітям найнеобхіднішими засобами гігієни та дитячим харчуванням! Завдяки вашій небайдужості, більше двохсот дітей отримали важливу допомогу наборами повсякденних гігієнічних засобів, а також набори дитячого харчування для дітей різного віку.

DSC02347_edited.jpg

28.06.2019

Допомога хворим дітям до

дня Конституції України 2019

 Шановні друзі! Безмежно вдячні за вашу підтримку та любов до важкохворих дітей! Завдяки компанії АВК і всім небайдужим, ми змогли привітати малечу до дня Конституції України цього року. Діти отримали найнеобхідніші набори дитячого харчування, набори посуду, а також смачний солодкий стіл.
Дякуємо, що приєдналися до привітань і подбали про тих, хто потребує нашої підтримки найбільше!

28.04.2019

Святковий захід для хворих дітей до Великодня 2019

 

 Дорогі меценати та небайдужі! Вітаємо з Воскресінням Христовим Вас та Ваші сім'ї! Дякуємо за Вашу любов та підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, що знаходяться на лікуванні у центрах реабілітації м. Києва та поза ними! Також, дуже вдячні за допомогу дітям-сиротам, напівсиротам з важкими захворюваннями, що з зони ООС(АТО) і не тільки!
Завдяки Вашій небайдужості цього року, ми змогли привітати понад 2000 дітей із світлим святом Великодня.

03.12.2018

​Міжнародний день людей з інвалідністю 

 Шановні добродії та меценати! Дякуємо усім небайдужим, котрі долучилися до допомоги важкохворим дітям і підтримали до Міжнародного дня людей з інвалідністю, що відзначався 3 грудня

  Завдяки Вашій любові та турботі про потребуючих, ми разом з волонтерами, змогли передати безліч найнеобхідніших потреб, а саме: дитяче харчування, продуктові набори, засоби гігієни, розвиваючі ігри, книги, набори посуду, лікарські засоби, вітаміни, глюкометри, постільну білизну, м’які іграшки, фрукти, солодощі та інше, важкохворим сиротам, напівсиротам та дітям з малозабезпечених сімей із захворюваннями на: ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, ураження ЦНС та інші супутні до них хвороби.​

29.09.2018

Чергова підтримка важкохворих дітей лікарськими засобами 

 Шановні благодійники! Дякуємо, що підтримуєте наших підопічних - важкохворих дітей з інвалідністю, які опинилися у важких життєвих обставинах! Завдяки Вашій неоціненній допомозі, ми змогли закупити та передати найнеобхідніші лікарські засоби: важкохворим дітям-сиротам з АТО, напівсиротам та дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей.

 Вдячні фармацевтичним компаніям «Newtone Pharma» ТМ "Vitatone" і ТОВ "КРАСОТА ТА ЗДОРОВ'Я", які також не стояли осторонь і підтримали малечу найнеобхіднішими вітамінними комплексами та риб’ячим жиром для підтримки імунітету у хворих дітей.

28.06.2018

День Конституції України 2018

 Шановні друзі та помічники! Дуже вдячні за Вашу любов та допомогу, важкохворим дітям з інвалідністю, що з зони АТО і не тільки, дітям з малозабезпечених сімей та хворим дітям, які потребують нашої з Вами підтримки! 
 До дня Конституції України, завдяки Вашій небайдужості, ми змогли привітати три великі центри реабілітації: Дарницький, Деснянський та Дніпровський, а також, хворих дітей поза ними, найнеобхіднішим: засобами гігієни, засобами побутової хімії, одягом, канцелярськими товарами, вітамінними цукерками та іншим.

08.03.2018

СВЯТО ВЕСНИ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ 2018 

 Шановні добродії! Безмежно вдячні за Вашу підтримку до свята Весни важкохворим дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та хворим дітям з малозабезпечених сімей, що потребують нашої підтримки! 
Завдяки фінансовій і матеріальній підтримці, ми з волонтерами змогли закупити і передати найнеобхідніші засоби допомоги та влаштувати декілька заходів нашим підопічним дітям. 
Передали підтримку у три центри реабілітації, таким як: Дарницький, Оболонський та Голосіївський, а також дітям, що потребують допомоги і знаходяться поза ними.

31.12.2017

Новорічні свята для

важкохворих дітей 2018

 Дорогі добродії! Саме завдяки Вам, діти відчули справжню «Новорічну казку»Безмежно вдячні усім небайдужим за підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, хворим дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітям-сиротам з АТО і не тільки з важкими захворюваннями!

 Шість підопічних центрів реабілітації та важкохворі діти, що при них, отримали безліч чудових та корисних подарунків до дня Св. Миколая, Нового Року та Різдва Христового.

01.11.2017

День працівника соціальної сфери

 Дякуємо Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації та Дарницькому соціально-реабілітаційному центру для важкохворих дітей з ДЦП і не тільки, що запросили нас на Свято працівників соціальної сфери, а також вручили ПОДЯКУ президенту БО"БФ"ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ" за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району та досягнення високої майстерності у професійній діяльності.

20.09.2017

Дякуємо усім небайдужим за підтримку медичними засобами для лікування та вітамінами хворим дітям!

​  Шановні добродії! Дякуємо, що підтримуєте дітей з важкими захворюваннями! Цього разу, завдяки Вашій неоціненній підтримці, ми змогли закупити та передати найнеобхідніші медичні препарати: дітям-сиротам з АТО, напівсиротам та дітям з малозабезпечених багатодітних сімей. 

01.06.2017

"ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ" 2017.

Святкування в реабцентрах м. Києва

 Шановні добродії! Цього року до Дня Захисту Дітей, завдяки Вашій допомозі, ми змогли провести масштабний захід, в якому передали допомогу та подарунки в дитячі реабілітаційні відділення міста Києва для важкохворих дітей з інвалідністю, а також хворих дітей-сиріт з АТО, напівсиріт і дітей, що в малозабезпечених та багатодітних сімей з важкими захворюваннями на: ДЦП, ЦНС, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, сліпоту та інші. 

08.03.2017

​«Свято весни» в центрах реабілітації

 Шановні добродії! Ми завітали в один із центрів, на свято весни, поспілкувалися з дітьми і влаштували їм солодкий стіл, а також привітали мед. працівників з 8 березня! А також передали в інші реабілітаційні центри м. Києва: дитячі канцелярські товари, бізіборди, розвиваючі ігри, засоби гігієни та побутової хімії, спортивні набори, пелюшки та слинявчики.

01.02.2017

Гуманітарна допомога хворим дітям! 

  Дякуємо, небайдужим в українській діаспорі, що в США за надану гуманітарну допомогу у вигляді різних необхідностей для дітей з інвалідністю, що знаходяться в центрах реабілітації.
Також, ми щиро вдячні за відгук компанії "Юнімед" за надану допомогу печивом та компанії ТОВ ВТК "Ера" за надану допомогу у вигляді мила!
Завдяки Вашій допомозі, ми змогли зробити сумісно добру справу і допомогти нужденним тяжкохворим дітям! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

19.12.2016

Святкування "Дня Святого Миколая"

в реабілітаційних центрах

 Дорогі друзі! Всією командою волонтерів нашого фонду, вдячні Вам за допомогу та подарунки тяжкохворим дітям з інвалідністю до Дня Святого Миколая! Завдяки Вашій турботі, ми змогли привітати велику кількість дітей з АТО і не тільки, що знаходяться на реабілітації в центрах м. Києва і потребують нашої з Вами підтримки. Нами були закуплені та передані: розвиваючі ігри, м'які іграшки, солодкі новорічні подарунки, засоби гігієни, конструктори, сенсорний стіл, пазли, дитячі канцелярські товари, подарунки VitaTone та інше. 

IMG_0487.jpg

28.10.2016

 Дякуємо діаспорі, що у США 

за допомогу хворим дітям

 Дякуємо Ларисі та усім небайдужим в українській діаспорі, що у США за відгук на допомогу тяжкохворим дітям, які знаходяться в декількох центрах реабілітації! Діти були щасливі отримати від Вас: одяг, взуття, книги, іграшки, ковдри, гігієну та багато іншого!
  Дуже дякуємо, за тепло, любов і турботу про дітей! Віримо, що і в подальшому, разом допомагатимемо нужденним!

20.09.2016

Дякуємо за допомогу важкохворим дітям

Дніпровського реабілітаційного центру!

  Друзі! Дуже вдячні Вам за допомогу та підтримку тяжкохворим дітям із зони АТО і не тільки, що проходять реабілітацію в районному центрі для дітей з захворюваннями на ДЦП, ЦНС, розумововідсталих дітей та дітей з порушеннями психіки. Завдяки нашим сумісним зусиллям, ми змогли закупити і передати найнеобхідніше за списком потреб: обігрівачі, бактерицидні лампи, медичні препарати, вітаміни, канцелярські товари, постільну білизну, засоби побутової хімії та засоби гігієни. Також, дякуємо СП "Вітмарк-Україна" за передані соки малюкам!

01.06.2016

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ 2016

Святкування в реабцентрах м. Києва

 

 Дорогі меценати! Завдяки вашій турботі та небайдужості, ми з волонтерами, змогли відвідати святкові заходи до ДНЯ "ЗАХИСТУ ДІТЕЙ" в реабілітаційних центрах м. Києві, де проходять реабілітацію тяжкохворі діти-інваліди з вадами ДЦП, ЦНС, Cиндромом Дауна та Cиндромом Аутизма. 
Після святкування, діти отримали ЧУДОВІ ПОДАРУНКИ: дит. канцелярію, книги, журнали, розвиваючі ігри та солодощі. 

24.04.2016

Частково надана допомога

Оболонському реабілітаційному центру!

  Дякуємо Вам дорогі друзі, за надану допомогу тяжкохворим дітям, дітям-інвалідам із зони АТО і не тільки, що проходять реабілітацію в Оболонському центрі м. Києва! Ми з волонтерами, змогли передати від Вашого імені: засоби гігієни, побутову хімію, комплекти посуду "три предмета", термометри, роздатковий матеріал в картинках!

  За що дуже Вам вдячні!

02.04.2016

Дякуємо за допомогу хворим дітям-сиротам та напівсиротам із зони АТО

  Дорогі добродії! Ми з волонтерами дуже вдячні Вам за турботу та допомогу тяжкохворим дітям-інвалідам, дітям-сиротам та напівсиротам із зони АТО і не тільки, що опинилися у важких життєвих обставинах! Завдяки Вашій допомозі, ми змогли закупити, а також передати від Вашого імені терміново необхідну: гігієну, обігрівачі, бактерицидні лампи, покривала та інші необхідні речі для комфортного перебування дітей на реабілітації. 

19.12.2015

Святкові заходи в реабцентрах

в День Святого Миколая

 Дорогі друзі! Завдяки Вашій турботі, діти-інваліди із вадами на: ДЦП, ЦНС, Синдром Аутизму, Синдром Дауна отримали чудові подарунки до Дня Святого Миколая! Дуже вдячні Вам за небайдужість до тяжкохворих дітей із Луганської та Донецької областей, а також до дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей! Діти були щасливі отримати канцелярські набори та солодкі подарунки!

02.11.2015

Дякуємо за надану допомогу хворим дітям

та людям похилого віку від наших співвітчизників із Італії

 

 Висловлюємо щиру подяку, волонтерам з Італії за надану допомогу Подільському реабілітаційному центру м. Києва, де проходять лікування та реабілітацію діти-інваліди та люди похилого віку!

01.09.2015

1 вересня. День знань з чудовими подарунками хворим дітям 

 До Дня знань, волонтери БО «БФ «Єднання Спільноти» відвідали святкові лінійки в декількох реабілітаційних центрах м. Києва, де лікуються тяжкохворі діти-інваліди. Багато дітей, приїхали із зони АТО. 

01.06.2015

День ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Поїздки до Дарницького та Подільського дитячих реабцентрів

   

 До першого червня - Дня "Захисту дітей" діти отримали чудові та корисні подарунки в Дарницькому та Подільському дитячих реабілітаційних центрах. Дуже ВДЯЧНІ ВАМ за підтримку та подаровану РАДІСТЬ ДІТЯМ!

12.04.2015

Свято Пасхи 

Святковий захід з хворими дітьми

    В рамках програми "Хвилею добра", волонтери фонду «Єднання Спільноти» та студенти університета ім. Бориса Грінченка привітали із святом Пасхи, тяжкохворих дітей-інвалідів з вадами ДЦП, ЦНС, синдромом Аутизма та синдромом Дауна. Також, була надана допомога малозабезпеченим та багатодітним сім’ям переселенців із зони АТО (із Луганської та Донецької областей), що мають під опікою хворих дітей. Завдяки нашим сумісним зусиллям, було передано понад 400 Пасхальних куличів до Великодня.

02.01.2015

​Щиро дякуємо волонтерам АТО!

   Від бійців з передової АТО та від усіх волонтерів фонду «Єднання Спільноти», щиро дякуємо волонтерам: Юлії Торіковій, Галині Лоцман, гурту «Антитіла» (Сергію та Тарасу), Руслану Горовому, Олексію, ГПО «Прометей» ( Юліі Черненко), Юрію Касьянову, а також усім добродіям та меценатам за неоціненну допомогу нашим захисникам, в тому числі і Президенту БО «БФ «Єднання Спільноти» Мельничуку Олександру, що на передовій.

30.10.2014

Дякуємо усім за допомогу Тригуб Аліні

  Дорогі друзі! Дякуємо Вам за надану допомогу Тригуб Аліні! Дівчинка поїхала на лікування та реабілітацію до м. Трускавця!

Snapshot_20140120_4.JPG

17.06.2014

Дякуємо за допомогу Вахрамову Богдану

    Дорогі друзі! Від від щирого серця, хочемо подякувати Вам за велику і неоціненну допомогу Вахрамову Богдану! Завдяки Вам, дитина поїде на довгоочікуване лікування та операцію до Італії! Дякуємо Вам, що не залишились осторонь чужої біди!  Разом - ми сила!

30.05.2014

Дякуємо за допомогу Сарбаш Артему 

(ЗБІР ЗАКРИТО)

   Дорогі друзі, від усього колективу волонтерів БО "БФ "Єднання Спільноти" висловлюємо Вам велику подяку та низький уклін, за неоціненну допомогу Сарбаш Артему!

  Дякуємо! Разом - ми сила!

12.05.2014

Матфію Лук’янченко,

необхідні ліки для реабілітаційного періоду 

(ЗБІР ЗАКРИТО)

   Матфій, пройшов 4 лікувальний курс в клініці ім. Козявкіна, м. Трускавец. Після курсу, загальний стан дитини помітно покращав. Батьки щасливі цим змінам, та зупинятися не збираються. Для того щоб закріпити результати отримані в клініці, Матфію потрібен курс  лікування медикаментами:

    1) Когитум - 30 ампул

    2) Глиатилин ( розчинний) - 3 пач. + 1 ампула.      

    3) Глиатилин ( в ампулах) - 2 пач.

02.05.2021

Великдень 2021

Святковий захід для хворих дітей

 Шановні добродії! Безмежно вдячні кожному  небайдужому люблячому серцю за підтримку важкохворим дітям до світлого свята Великодня! Кожен з вас, хто долучився, підтримав  найнеобхіднішими потребами, понад 1200 хворих дітей-сиріт, напівсиріт, дітей з інвалідністю, що в багатодітних сім'ях.

 Ми закупили і передали дітям: засоби гігієни, дитяче харчування, продуктові набори, вітаміни, паски, солодощі та інше.

 Дякуємо, що були поруч у важку хвилину.

19/31.12.2020

Новорічні свята

для важкохворих дітей 2021 

 Шановні друзі! Дякуємо безмежно усім вам за любов, турботу та надзвичайно важливу участь в житті важкохворих дітей-сиріт, напівсиріт, хворих дітей з ООС, а також, хворих малозабезпечених дітей з багатодітних сімей, які отримали від вашого імені безліч чудових, корисних і необхідних подарунків до Новорічних свят, а саме: солодкі подарунки, розвиваючі ігри, дитячий одяг, продуктові набори, дитяче харчування, набори для творчості, вітамінні комплекси, книги, рушники, засоби гігієни, фрукти, дитячі канцтовари та інше.

01.09.2020

«День знань» 2020

Освітній захід для важкохворих дітей  

 Шановні добродії! Ми безмежно вдячні вам за тепло, любов і надзвичайно важливий освітній вклад до ДНЯ ЗНАНЬ - важкохворим сиротам, напівсиротам та дітям з багатодітних сімей, що є переселенцями з ООС і не тільки, що по всій Україні! Дякуємо, що в такий складний для усіх час, знайшли можливість посприяти закупівлі найнеобхідніших наборів канцелярських товарів до свята та гігієнічних засобів лежачим дітям. 

19.04.2020

Святковий захід для хворих дітей до Великодня 2020 

 Шановні друзі! Дякуємо усім небайдужим за вашу любов та важливу підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, що з зони ООС і не тільки по всій Україні! Вдячні, що у цей нелегкий для усіх час, долучилися до нашого збору допомоги та проявили турботу про дітей-сиріт, напівсиріт з важкими захворюваннями, а також, багатодітних та малозабезпечених, які потребували їжі, моральної підтримки та віри в «чудо»!

 Завдяки Вашій небайдужості і цього року, ми змогли привітати безліч дітей із світлим святом Великодня

19/31.12.2019

Новорічні свята

для важкохворих дітей 2020 

 Дорогі друзі! Безмежно вдячні усім за любов та небайдужість до важкохворих дітей-сиріт, напівсиріт та дітей з важкими захворюваннями, що в багатодітних малозабезпечених сім'ях! Дякуємо за проявлену турботу та увагу до малечі і подароване НОВОРІЧНЕ ДИВО!

 Безліч дітей, віком від 9 місяців до 15 років, отримали необхідні та корисні подарунки, а також, солодкі і розвиваючі. 

02.09.2019

«День знань» 2019

Освітній захід для важкохворих дітей  

 Шановні добродії! Безмежно вдячні за вашу підтримку хворим дітям до дня Знань! Діти надзвичайно щасливі, а ми з волонтерами ще більш щасливіші, що це свято відбулося для великої кількості важкохворих дітей з інвалідністю, що з зони ООС і не тільки. У місті Києві за змогою ми привітати дітей з п'яти реабілітаційних центрів для дітей з ДЦП та захворюваннями ЦНС, а також малечу, що знаходиться поза ними з іншими хворобами на амбулаторному лікуванні.

01.06.2019

«День Захисту Дітей» 2019

Святковий захід для важкохворих дітей  

 Шановні добродії! Дякуємо небайдужим компаніям та звичайним людям за допомогу і турботу про важкохворих дітей-сиріт, напівсиріт та малозабезпечених сімей де декілька чи більше дітей з інвалідністю. Кожен з вас створив справжнє свято для малечі, подарувавши найнеобхідніші потреби і незабутні емоції до Дня захисту дітей!

18.02.2019

Допомога лікарськими засобами 

дітям з інвалідністю, що із зони

ООС (АТО) і не тільки!

 

 Дорогі добродії! Дякуємо усім, хто приєднався до фінансової допомоги на лікарські засоби та гігієну для дітей з інвалідністю, що із зони ООС (АТО) і не тільки! Завдяки Вашій допомозі, ми змогли закупити зі знижками і передати підтримку понад 300 дітям, які потребували нашої з вами допомоги. 
  Дякуємо, що не залишилися осторонь чужої біди!

47386163_1359064007567938_60668790706945

30.11.2018

Волонтерська премія

Євромайдан SOS 2018

 Дякуємо Євромайдану SOS за запрошення і вручення премій 2018, нашим волонтерам і водночас президенту фонду - Мельничуку Олександру та засновнику і координатору проектів - Левчук Юлії.

 Вручення відзнак було традиційно 30 листопада в "Українському домі".

 П'ятий рік поспіль Євромайдан SOS відзначав людей, чиї історії слугують для інших джерелом натхнення, прикладом небайдужості, дієвості та сили.

 Цього року на Волонтерську премію було номіновано 111 волонтерів з усієї України, а також волонтери інших країн, що зробили важливий внесок для України.

28.09.2018

Національний рейтинг благодійників 2018

Урочиста церемонія нагородження від Українського форуму благодійників

 Цього року, Національний рейтинг благодійників, проводив п’яту урочисту церемонію нагородження учасників та переможців Рейтингу 28 вересня 2018 року. В якому, наша благодійна організація "Єднання Спільноти", вдруге приймає участь і отримала нагороду учасника Рейтингу, ввійшовши у 100 найкращих відкритих фондів з 17 000 зареєстрованих в Україні. Ця нагорода є доказом надійності, підзвітності та прозорості нашої благодійної діяльності на території всієї України. 

01.06.2018

«День Захисту Дітей» 2018

Святковий захід для важкохворих дітей  

 Шановні друзі! Дякуємо усім небайдужим за підтримку та допомогу важкохворим дітям до Дня Захисту дітей, що відзначався 1 червня. Завдяки Вашій підтримці, ми разом з волонтерами допомогли та провели масштабні заходи для малечі у 7 районах м. Києва. 
 Цього року, понад дві тисячі дітей отримали від вас допомогу до свята. Діти з захворюваннями на: ДЦП, ЦНС, Синдром Дауна, Синдром Аутизму та гормональними порушеннями, були дуже щасливі подарункам від вас. 

23.02.2018

Дякуємо за дошку для навчання

хворим дітям Дарницького реабцентру 

 Дякуємо небайдужій компанії "ТСО" за подаровану дошку для навчання важкохворим дітям Дарницького реабілітаційного центру, де перебувають діти з захворюваннями на: ДЦП, ЦНС, Синдром Аутизму та Синдром Дауна.

 Щиро вдячні за Ваш вклад в освіту для хворих дітей! 

03.12.2017

​Міжнародний день людей з інвалідністю

 Дорогі меценати та усі небайдужі! Усією командою волонтерів БО"БФ"Єднання Спільноти", вдячні Вам за участь у допомозі до Міжнародного дня людей з інвалідністю, важкохворим дітям, що з Луганської та Донецької областей, а також хворим дітям з Києва та області. Завдяки Вашій турботі, ми змогли закупити та передати дітям: дитячі набори особистої гігієни, бактерицидні лампи, вітаміни, постільну білизну, великі банні рушники, розвиваючі ігри, солодощі, соки та інше.

21.10.2017

Допомога від загальноосвітніх закладів хворим дітям з ДЦП, Синдромом Дауна та Аутизму

 Дякуємо загальноосвітнім закладам з усієї України за підтримку важкохворим дітям-сиротам з АТО і не тільки, напівсиротам та хворим дітям з інвалідністю, що в багатодітних сім'ях. Завдяки Вашій допомозі, ми змогли передати найнеобхідніші для навчання та розвитку: канцелярські товари, розвиваючи ігри, м'які іграшки, книги та інше.

01.09.2017

«День Знань» 2017

 Освітній захід для важкохворих дітей

 Дорогі меценати! Цього року, шість центрів реабілітації для дітей з ДЦП і захворюваннями ЦНС, а також з Синдромом Аутизму, Синдромом Дауна та діти з важкими порушеннями у гормональній системі, отримали терміново-необхідні, а також дуже корисні для розвитку подарунки до "Дня Знань". Хочемо відмітити компанію "Winner", яка виділила кошти на частину найнеобхіднішого обладнання для ефективної реабілітації, а також подякувати усім компаніям та звичайним людям, що передали чи допомогли фінансово для купівлі найнеобхіднішого дітям!

16.04.2017

Свято Великодня

для хворих дітей із АТО і не тільки! 2017

 

 Дорогі друзі та меценати! Ми щиро вдячні Вам, що приєдналися до допомоги тяжкохворим дітям-сиротами, дітям з малозабезпечених сімей та дітям з інвалідністю, що приїхали із зони АТО. Завдяки нашим сумісним зусиллям, понад тисячу дітей до Свята Великодня, отримали найнеобхідніше для привітань, а саме: засоби гігієни, засоби побутової хімії, вітаміни, дитячі канцелярські товари, розвиваючі іграшки, солодощі, паски, соки та інше.

 Дякуємо усім, хто відгукнувся допомогти тяжкохворим дітям з інвалідністю! Нехай Ваші родини будуть наповнені радістю та щастям! Христос Воскрес!

01.03.2017

Допомога в реабцентри за списком потреб

  Шановні донори та всі небайдужі до тяжкохворих дітей! 
Щиро дякуємо Вам за допомогу та підтримку, завдяки якій ми разом забезпечуємо потреби дітям, що знаходяться на реабілітації в центрах м. Києва. Цього разу, ми змогли купити та передати від Вашого імені: дитячі набори посуду
'три предмети', сенсорні ковдру та подушку, термос, термоконтейнер та переданий для дітей домашній кінотеатр.

07.01.2017

Щасливе Різдво для дітей 2017

 Дорогі друзі! Завдяки Вашій підтримці, свято Різдва відбулося для тяжкохворих дітей, що проходять реабілітацію в Деснянському, Дніпровському, Голосіївському та Подільському центрах. Дуже вдячні за Вашу турботу і допомогу нужденним! Цього разу, ми передали від Вашого імені: книги, мармелад, солодкі новорічні набори, дитячі покривала, чайник, засоби гігієни, бахіли, медичні рукавички та інше.

03.12.2016

Допомога до 

Міжнародного дня людей з інвалідністю

  Дорогі друзі! Ми усією командою волонтерів вдячні Вам, що допомогли влаштувати день, в який тяжкохворі діти змогли забути про турботи повсякдення, біль та поганий настрій! Ми передали від Вашого імені: бактерицидний опромінювач, гігієну, DVD проігрувач, термоси, одяг, іграшки та порадували малечу солодощами!

 Дякуємо усім, хто разом з нами допомагає та підтримує нужденних!

29.09.2016

Дуже вдячні за допомогу хворим дітям

Оболонського реабілітаційного центру

  Дорогі друзі! Ми усією командою волонтерів, вдячні за фінансову допомогу на набори гігієни та будівельні матеріали для ремонту та відкосів на вікнах в Оболонському реабілітаційному центрі, де проходять реабілітацію тяжкохворі діти-інваліди! Також, безмежно вдячні компанії "Адвенчурленд" за логопедичні зонди дітям та проведення і контроль ремонту в центрі!

01.09.2016

День Знань 2016.

Дякуємо за допомогу дітям

 Дорогі друзі! Щиро дякуємо за Вашу любов і небайдужість до тяжкохворих дітей-інвалідів із зони АТО і не тільки! 1 вересня, завдяки Вашій підтримці, діти отримали чудові канцелярські набори та розвиваючі ігри, терміново-необхідну гігієну та побутову хімію, рушники та десертні ложки, а також необхідні для роботи персонала - дезінфектори!
  Вдячні Вам, за турботу про нужденних тяжкохворих дітей!

21.05.2016

Чергова допомога хворим дітям

Оболонського реабілітаційного центру!

  Шановні добродії! Завдяки Вашій допомозі, ми з волонтерами, змогли закупити та передати необхідну гігієну тяжкохворим дітям-інвалідам, які проходять реабілітацію в Оболонському центрі. Також, були передані необхідні: медикаменти, розвиваючі картки, солодощі та соки.

 Дякуємо Вам, що небайдужі та допомагаєте тяжкохворим дітям!

23.04.2016

Дякуємо волонтерам з Італії за надану допомогу хворим дітям Дарницького реабцентру!

 Висловлюємо щиру подяку, волонтерам з Італії за надану допомогу Дарницькому реабілітаційному центру м. Києва, де проходять лікування та реабілітацію тяжкохворі діти-інваліди.

14.03.2016

​Волонтери фонду, передали допомогу хворим дітям Дарницького реабцентру

 Дорогі меценати! Завдяки Вашій небайдужості, ми знову змогли передати необхідну допомогу тяжкохворим дітям-сиротам та напівсиротам, що знаходяться під опікою Дарницького реабілітаційного центру! А також, надати допомогу дітям, що перебувають на денному стаціонарі, у вигляді: освіжувачів повітря, дитячого посуду та засобів гігієни.