НОВИНИ

01.09.2021

«День знань» 2021

Освітній захід для важкохворих дітей

 З Днем знань, дорогі друзі! Дякуємо безмежно усім люблячим серцям за підтримку важкохворим дітям-сиротам/напівсиротам/дітям з інвалідністю до цього свята.

 Завдяки вашій участі, безліч дітей з усієї України, отримали від вашого імені: набори канцелярських товарів, ранці, пенали, вишиванки, носки, засоби гігієни, а також, надзвичайно важливі набори харчування

 Дякуємо, що підтримали наших підопічних дітей і подарували їм справжнє свято!

02.05.2021

Великдень 2021

Святковий захід для хворих дітей

 Шановні добродії! Безмежно вдячні кожному  небайдужому люблячому серцю за підтримку важкохворим дітям до світлого свята Великодня! Кожен з вас, хто долучився, підтримав  найнеобхіднішими потребами, понад 1200 хворих дітей-сиріт, напівсиріт, дітей з інвалідністю, що в багатодітних сім'ях.

 Ми закупили і передали дітям: засоби гігієни, дитяче харчування, продуктові набори, вітаміни, паски, солодощі та інше.

 Дякуємо, що були поруч у важку хвилину.

19/31.12.2020

Новорічні свята

для важкохворих дітей 2021 

 Шановні друзі! Дякуємо безмежно усім вам за любов, турботу та надзвичайно важливу участь в житті важкохворих дітей-сиріт, напівсиріт, хворих дітей з ООС, а також, хворих малозабезпечених дітей з багатодітних сімей, які отримали від вашого імені безліч чудових, корисних і необхідних подарунків до Новорічних свят, а саме: солодкі подарунки, розвиваючі ігри, дитячий одяг, продуктові набори, дитяче харчування, набори для творчості, вітамінні комплекси, книги, рушники, засоби гігієни, фрукти, дитячі канцтовари та інше.

01.09.2020

«День знань» 2020

Освітній захід для важкохворих дітей  

 Шановні добродії! Ми безмежно вдячні вам за тепло, любов і надзвичайно важливий освітній вклад до ДНЯ ЗНАНЬ - важкохворим сиротам, напівсиротам та дітям з багатодітних сімей, що є переселенцями з ООС і не тільки, що по всій Україні! Дякуємо, що в такий складний для усіх час, знайшли можливість посприяти закупівлі найнеобхідніших наборів канцелярських товарів до свята та гігієнічних засобів лежачим дітям. 

19.04.2020

Святковий захід для хворих дітей до Великодня 2020 

 Шановні друзі! Дякуємо усім небайдужим за вашу любов та важливу підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, що з зони ООС і не тільки по всій Україні! Вдячні, що у цей нелегкий для усіх час, долучилися до нашого збору допомоги та проявили турботу про дітей-сиріт, напівсиріт з важкими захворюваннями, а також, багатодітних та малозабезпечених, які потребували їжі, моральної підтримки та віри в «чудо»!

 Завдяки Вашій небайдужості і цього року, ми змогли привітати безліч дітей із світлим святом Великодня

19/31.12.2019

Новорічні свята

для важкохворих дітей 2020 

 Дорогі друзі! Безмежно вдячні усім за любов та небайдужість до важкохворих дітей-сиріт, напівсиріт та дітей з важкими захворюваннями, що в багатодітних малозабезпечених сім'ях! Дякуємо за проявлену турботу та увагу до малечі і подароване НОВОРІЧНЕ ДИВО!

 Безліч дітей, віком від 9 місяців до 15 років, отримали необхідні та корисні подарунки, а також, солодкі і розвиваючі. 

02.09.2019

«День знань» 2019

Освітній захід для важкохворих дітей  

 Шановні добродії! Безмежно вдячні за вашу підтримку хворим дітям до дня Знань! Діти надзвичайно щасливі, а ми з волонтерами ще більш щасливіші, що це свято відбулося для великої кількості важкохворих дітей з інвалідністю, що з зони ООС і не тільки. У місті Києві за змогою ми привітати дітей з п'яти реабілітаційних центрів для дітей з ДЦП та захворюваннями ЦНС, а також малечу, що знаходиться поза ними з іншими хворобами на амбулаторному лікуванні.

01.06.2019

«День Захисту Дітей» 2019

Святковий захід для важкохворих дітей  

 Шановні добродії! Дякуємо небайдужим компаніям та звичайним людям за допомогу і турботу про важкохворих дітей-сиріт, напівсиріт та малозабезпечених сімей де декілька чи більше дітей з інвалідністю. Кожен з вас створив справжнє свято для малечі, подарувавши найнеобхідніші потреби і незабутні емоції до Дня захисту дітей!

18.02.2019

Допомога лікарськими засобами 

дітям з інвалідністю, що із зони

ООС (АТО) і не тільки!

 

 Дорогі добродії! Дякуємо усім, хто приєднався до фінансової допомоги на лікарські засоби та гігієну для дітей з інвалідністю, що із зони ООС (АТО) і не тільки! Завдяки Вашій допомозі, ми змогли закупити зі знижками і передати підтримку понад 300 дітям, які потребували нашої з вами допомоги. 
  Дякуємо, що не залишилися осторонь чужої біди!

30.11.2018

Волонтерська премія

Євромайдан SOS 2018

 Дякуємо Євромайдану SOS за запрошення і вручення премій 2018, нашим волонтерам і водночас президенту фонду - Мельничуку Олександру та засновнику і координатору проектів - Левчук Юлії.

 Вручення відзнак було традиційно 30 листопада в "Українському домі".

 П'ятий рік поспіль Євромайдан SOS відзначав людей, чиї історії слугують для інших джерелом натхнення, прикладом небайдужості, дієвості та сили.

 Цього року на Волонтерську премію було номіновано 111 волонтерів з усієї України, а також волонтери інших країн, що зробили важливий внесок для України.

28.09.2018

Національний рейтинг благодійників 2018

Урочиста церемонія нагородження від Українського форуму благодійників

 Цього року, Національний рейтинг благодійників, проводив п’яту урочисту церемонію нагородження учасників та переможців Рейтингу 28 вересня 2018 року. В якому, наша благодійна організація "Єднання Спільноти", вдруге приймає участь і отримала нагороду учасника Рейтингу, ввійшовши у 100 найкращих відкритих фондів з 17 000 зареєстрованих в Україні. Ця нагорода є доказом надійності, підзвітності та прозорості нашої благодійної діяльності на території всієї України. 

01.06.2018

«День Захисту Дітей» 2018

Святковий захід для важкохворих дітей  

 Шановні друзі! Дякуємо усім небайдужим за підтримку та допомогу важкохворим дітям до Дня Захисту дітей, що відзначався 1 червня. Завдяки Вашій підтримці, ми разом з волонтерами допомогли та провели масштабні заходи для малечі у 7 районах м. Києва. 
 Цього року, понад дві тисячі дітей отримали від вас допомогу до свята. Діти з захворюваннями на: ДЦП, ЦНС, Синдром Дауна, Синдром Аутизму та гормональними порушеннями, були дуже щасливі подарункам від вас. 

23.02.2018

Дякуємо за дошку для навчання

хворим дітям Дарницького реабцентру