НОВИНИ

28.02.2021

Допомога важкохворим дітям 

найнеобхіднішими потребами

 Дорогі друзі! Велика шана та подяка за важливу підтримку: гігієнічними засобами, чаєм, дитячим харчуванням, бальзамам для покращення імунітету та іншим - важкохворим дітям-сиротам, напівсиротам та малозабезпеченим сім’ям переселенців з ООС де під опікою є хворі діти.

 Ми з волонтерами вклоняємося вам за вашу любов та небайдужість до чужої біди. Насьогодні, понад 500 хворих дітей, отримали допомогу від вашого імені з великою вдячністю про турботу!

03.12.2020

Міжнародний день людей з інвалідністю

Дорогі друзі! Висловлюємо безмежну вдячність усім небайдужим і люблячим серцям за важливу підтримку важкохворим дітям-сиротам, малозабезпеченим дітям з інвалідністю, що з багатодітних сімей, а також дітям-переселенцям із зони ООС, що з важкими захворюваннями до  Міжнародного дня людей з інвалідністю

 Ваша підтримка була розприділена між хворими дітьми з різних регіонів України, у більшості в м. Києві де діти проходять реабілітацію та лікування.

28.06.2020

Допомога важкохворим дітям

до дня Конституції України 2020

 Шановні добродії! Дякуємо кожному небайдужому люблячому серцю за важливу допомогу та підтримку важкохворим дітям-сиротам, напівсиротам, дітям з інвалідністю, що з великих малозабезпечених сімей! Ми змогли передати від вашого імені найнеобхідніші великі набори гігієни та дитяче харчування.

 Дякуємо, що долучаєтеся і даруєте тепло тим, хто найбільше цього потребує!

16.03.2020

Передача ліків та вітамінних комплексів важкохворим дітям з ООС і не тільки 

 Дорогі друзі! Усім складом волонтерів нашого фонду !без зарплат!, дякуємо вам за допомогу та підтримку важкохворим дітям із зони ООС і не тільки, що по всій Україні! Наразі, завдяки компаніям та небайдужим людям, ми змогли закупити та передати ліки і вітамінні комплекси 186 хворим дітям - сиротам та напівсиротам, які потребували нашої з вами допомоги. Ця необхідна допомога, була дуже важливою для покращення здоров’я у дітей, віком до 15ти років.

03.12.2019

​Міжнародний день

людей з інвалідністю 2019

 Дорогі друзі! Безмежно вдячні, усім небайдужим за важливу підтримку найнеобхіднішим - хворим дітям до Міжнародного дня людей з інвалідністю!
 Безліч підопічних дітей-сиріт, напівсиріт з ООС і не тільки, отримали найнеобхідніші потреби від вашого імені, а саме: комплекти постільної білизни, рушники, засоби гігієни, дитяче харчування, продуктові набори, одяг, побутову хімію, канцелярські товари, набори для творчості, м'які іграшки, солодощі та інше.

26.07.2019

Медикаментозна підтримка хворим дітям,

 у Дарницькому районі м. Києва.

 Дорогі друзі! Безмежно вдячні усім небайдужим за фінансову допомогу на закупівлю ліків та важливих вітамінних комплексів! Також, дякуємо компанії George Biosystem за підтримку власною продукцією важкохворим дітям-сиротам та напівсиротам з ОСС і не тільки, які відвідують реабілітаційний центр Дарницького району м. Києва та потребують постійної допомоги та турботи​.

16.05.2019

Нагородження лауреатів та переможців регіонального конкурсу

"Благодійна Київщина-2018"

 Захід провели в актовій залі Державного університету інфраструктури та технологій.

 З Києва та Київською області на Національний конкурс "Благодійна Україна – 2018" було подано 182 заявки. Нагороджували благодійників у 15-ти номінаціях.

 Ми дякуємо організаторам за запрошення. Наша благодійна організація отримала III місце у номінації - "Регіональна благодійність".

IMG_2656_edited.jpg

19/31.12.2018

Новорічні свята

для важкохворих дітей 2019 

 Шановні благодійники! Дякуємо кожному з Вас, що долучилися до нашого святкового заходу і привітали важкохворих дітей з інвалідністю на Новорічні свята!

 Цього року були передані: фрукти, соки, солодкі новорічні подарунки, розвиваючі ігри, дитячі канцелярські товари, книги новий дитячий одяг, великі рушники, засоби гігієни, засоби побутової хімії, подушки, продуктові набори, дитяче харчування, вітаміни та інше.

29.10.2018

Дякуємо небайдужим за допомогу

великими ліжками важкохворим дітям та малозабезпеченим сім'ям!

 Ми з волонтерами «БО «БФ «Єднання спільноти», безмежно вдячні готелям Іbis Kiev City Center та Іbis Kiev Railway Station міжнародної групи AccorHotels та керуючому готелем ТОВ «УКРХОТЕЛІНВЕСТ КОМПАНІ», Давиденко Андрію Вікторовичу за надану підтримку, великими ліжками у кількості 60 штук, що ми змогли передати важкохворим дітям з інвалідністю, хворим сиротам з опікунами та дітям-переселенцям із зони АТО, що дуже потребували цієї підтримки!

01.09.2018

«День знань» 2018

Освітній захід для важкохворих дітей  

 Шановні добродії! Ми з волонтерами, вдячні кожному з Вас за любов та турботу, яку Ви проявили до важкохворих дітей з інвалідністю, що є сиротами з АТО і не тільки! Дякуємо, що Ви не стали осторонь чужої біди, допомогли та потурбувалися про найнеобхідніші потреби дітям до «ДНЯ ЗНАНЬ» і цього року!

 Саме, завдяки Вашій підтримці, ми змогли привітати підопічних дітей з шести реабілітаційних центрів міста Києва, а також, відправити безліч подарунків по всій Україні.

08.04.2018

Великдень 2018

Святковий захід для важкохворих дітей у шести районах м. Києва  

 Дорогі меценати та добродії! Ми безмежно вдячні за Вашу любов та підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, що знаходяться на лікуванні у центрах реабілітації м. Києва та поза ними! Також, дуже дякуємо за допомогу дітям-сиротам з важкими захворюваннями і хворим дітям з зони АТО!

Завдяки Вашій небайдужості, цього року, ми змогли привітати понад 2 000 дітей із світлим святом Великодня. Також, у нас додалися хворі підопічні з Святошинського району м. Києва, яких ми змогли привітати найнеобхіднішим та смачною підтримкою!

01.02.2018

Чергова допомога дітям з інвалідністю 

 Шановні добродії! Ми щиро вдячні усім вам за постійну підтримку і небайдужість до важкохворих дітей з інвалідністю, що мають захворювання на: ДЦП, ЦНС, Синдром Аутизму, Синдром Дауна та супутні до них гормональні порушення. 
 Цього разу, завдяки вашій підтримці, свята не припиняються і наші підопічні діти, отримують чудові і дуже важливі подарунки, які необхідні для підтримки та реабілітації. Загальними зусиллями, змогли передати: дитяче харчування, вітаміни, набори гігієни, мило, взуття, одяг, канцелярські набори, розвиваючі ігри, солодощі та інше. 

30.11.2017

Волонтерська премія

Євромайдан SOS 2017

 Вітаємо нашого засновника, координатора проектів та сумлінного волонтера - Левчук Юлію
30 листопада в "Українському домі" була проведена Волонтерська премія Євромайдану SOS - 2017. Це вже традиційне нагородження волонтерів.
Четвертий рік поспіль Євромайдан СОС відзначав людей, чиї історії слугують для інших джерелом натхнення, прикладом небайдужості, дієвості та сили.

29.09.2017

Національний рейтинг благодійників 2017.

Урочиста церемонія нагородження від Українського форуму благодійників

 Український форум благодійників, цього року також проводив урочисту церемонію нагородження учасників та переможців Рейтингу 29 вересня 2017 року. Наша благодійна організація "Єднання Спільноти", отримала нагороду учасника Рейтингу, серед благодійних фондів по всій Україні. Ця нагорода - доказ надійності, підзвітності та прозорості нашої благодійної діяльності на території всієї України.

28.06.2017

​День Конституції України 2017

  Шановні добродії! Завдяки Вашій підтримці та допомозі, ми з волонтерами змогли передати найнеобхідніші: засоби гігієни, побутової хімії та рушники до Дня Конституції, важкохворим дітям-сиротам з інвалідністю, що з АТО, а також хворим дітям, що потребують нашої підтримки.

  Дуже вдячні всім, за надану допомогу та підтримку! Разом ми - сила!

02.04.2017

​Допомога дітям з інвалідністю і не тільки

в Дарницькому районі

 Шановні добродії! Ми щиро вдячні за Ваші добрі серця, які залишаються небайдужими до дитячого горя! Цього разу, закуплену та передану допомогу від Вашого імені, ми змогли передати з допомогою волонтерів ГО"Церебрал" - тяжкохворим дітям з інвалідністю, що перебувають при центрі реабілітації у Дарницькому районі. Закуплена гігієна, змогла значно полегшити щоденне піклування про тяжкохворих дітей-сиріт, напівсиріт та дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей з дітьми-інвалідами. 

13.02.2017

​Чергова допомога в реабілітаційні центри

для дітей з інвалідністю


 Шановні добродії! Завдяки Вашій підтримці, ми змогли придбати найнеобхідніше: рушники, побутову хімію та засоби гігієни в центри реабілітації Дніпровського, Деснянського, Подільського та Голосіївського районів м. Києва, де перебувають на лікуванні тяжкохворі діти, в тому числі діти із зони АТО! 
Дякуємо, що не залишились осторонь чужої біди і ми разом змогли допомогти тяжкохворим дітям.

31.12.2016

Новорічне свято для дітей 2017

Шановні добродії! Дякуємо за Вашу небайдужість до чужої біди і допомогу у влаштуванні новорічної "казки" тяжкохворим дітям з інвалідністю! Завдяки нашим сумісним зусиллям, ми змогли передати: необхідну постільну білизну, посуд, термоси для їжі, декілька інвалідних візків, відеопрогравач для перегляду розвиваючих програм та необхідні мультивітамінні комплекси. Для привітань від Діда Мороза, були передані: набори для творчості, м'які іграшки, книжки та солодкі новорічні набори.
   Безмежно вдячні за Вашу турботу та любов до дітей!

08.11.2016

 Гуманітарна допомога в реабілітаційні центри для тяжкохворих дітей!

 Дорогі друзі! Ми щиро вдячні за Вашу допомогу та підтримку тяжкохворим дітям з інвалідністю! Цього разу, ми передали від вашого імені гуманітарну допомогу з необхідною гігієною, одягом, взуттям, зимовими шапками, книгами та іграшками у декілька центрів реабілітації. Діти, були дуже задоволені отриманими подарунками, про що свідчать їхні щасливі посмішки.

23.09.2016

Дякуємо за допомогу важкохворим дітям

Деснянського реабілітаційного центру!

 Дорогі друзі! Команда волонтерів  БФ "Єднання Спільноти", щиро дякує вам за допомогу та підтримку тяжкохворим дітям, що проходять реабілітацію в Деснянському центрі для хворих дітей на ДЦП, ЦНС та інші захворювання! Завдяки Вашій неодноразовій допомозі, ми змогли закупити і передати терміново-необхідні: засоби гігієни, засоби побутової хімії, тубус-кварц, дарсонваль "Корона", противірусні препарати та необхідні вітаміни для підтримки імунітету. 

28.06.2016

День Конституції 2016

 Дорогі добродії! Завдяки Вашій допомозі та підтримці, ми змогли передати найнеобхідніше до Дня Конституції, тяжкохворим дітям-інвалідам. А саме: засоби гігієни, памперси, дитячі рушники, тонометр, соки та солодощі. Дуже вдячні всім, за надану допомогу дітям! 

  Разом ми - сила!

26.04.2016

Свято Пасхи.

Святковий захід з важкохворими дітьми

 

 Дорогі меценати та добродії! Волонтери фонду «Єднання Спільноти», цього року змогли привітати від вашого імені понад 500 тяжкохворих дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених сімей та дітей-сиріт із зони АТО з великим і світлим Святом Пасхи!
  Діти з ДЦП, ЦНС, синдромом Аутизма та синдромом Дауна, отримали смачні подарунки у вигдяді: великодніх куличів, соків, солодощів та фруктів. Також, в Дарницький реабілітаційний центр, були передані необхідний проектор та відеоплеєр для роботи з дітьми.

10.04.2016

​Допомога реабілітаційним центрам 

Подільського та Оболонського районів

      Дорогі друзі!

 Дякуємо Вам, за допомогу дітям з інвалідністю! Декілька державних реабілітаційних центрів отримали: засоби гігієни, рушники, м'ячі та інші необхідні речі.

   Дякуємо за Вашу небайдужість до чужого горя!

31.12.2015

Новорічне свято для дітей з інвалідністю

 Дорогі меценати! Щиро вдячні Вам за подароване Новорічне свято тяжкохворим дітям-інвалідам із зони АТО, а також дітям з малозахищених верств населення! Ми з волонтерами БО"БФ"Єднання Спільноти", змогли подарувати від Вашого імені понад 2000 подарунків по всій Україні! Діти отримали необхідні канцелярські набори, розвиваючі ігри, книги, а також солодкі подарунки.

30.11.2015

Дякуємо за дошку Євмінова

для хворих дітей  

 

 Щира подяка нашому меценату Юлії, за надану необхідну дошку Євмінова дітям-інвалідам, що проходять лікування в реабілітаційному центрі на вул. Свободі 2Б м. Києва.   

 Це ще один крок на шляху до перемоги над хворобою!

21.09.2015

Дякуємо усім небайдужим за надану підтримку дітям з інвалідністю     

 Шановні добродії!!! Дуже вдячні Вам за надану допомогу дітям-інвалідам із Луганської, Донецької областей, а також дітям з Києва, у вигляді фінансової та матеріальної допомоги!

31.07.2015

Дякуємо за Вашу допомогу

хворим дітям із зони АТО

 

 Дорогі Друзі! Завдяки Вашій фінансовій підтримці, тяжкохворі діти із Луганської та Донецької областей, а також тяжкохворі діти з вадами ДЦП та ЦНС, що проходять лікування у Подольському, Дарницькому та Деснянському реабілітаційних центрах - отримали необхідні засоби гігієни та засоби побутової хімії! Також, дуже вдячні магазину "Pampik.com" за надані дітям соки, печиво та інше.

14.04.2015

Дякуємо меценатам за надані

без молочні каші 

  Завдяки допомозі інтернет-магазину «Пампік», ми змогли передати понад 300 пакетів каш HIPP, маленьким дітям що проходять соціально-психологічну допомогу у реабілітаційному центрі міста Слов’янську Донецької області. 

  Дуже вдячні Вам за підтримку та допомогу дітям!

18.02.2015

Перша поїздка до Деснянського реабцентру

 Наша перша змістовна поїздка з волонтерами до одного з підрозділів Деснянського реабілітаційного центру, що на вул. Маяковського 10А, де знаходяться тяжкохворі діти-сироти, діти-інваліди, діти з баготодітних сімей та діти, які прибули із зони АТО. Дякуємо усім небайдужим, що відгукнулися та допомогли!!! Також, дякуємо журналу "Котя малюк" за подарунок дітям у вигляді дитячих журналів!

16.11.2014

Дякуємо меценатам за утеплення центру

  Шановні меценати! Від щирого серця дякуємо Вам за тепло подароване тяжкохворим дітям з реабілітаційного центру на проспекті Свободи 2Б у вигляді 2-х великих вікон з усіма прилеглими роботами до них! Тепер хворі діти на ДЦП та ЦНС проходитимуть реабілітацію у теплому приміщенні центру!

28.06.2014

День Конституції.    

Діти із м. Слов'янськ та діти-сироти виступили з концертом "Вдячні серця"

  На День Конституції у Пущі, діти-сироти та діти-біженці із м. Слов'янськ провели концерт "Вдячні серця" для благодійників та меценатів, які допомогли їм у складній життєвій ситуації. 

01.06.2014

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ 2014

 

  До 1 червня – ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, 214 дітей із різних областей України (з яких 185 дітей-сиріт із реабілітаційного центру «Надія», Полтавської області), отримали гарні та корисні подарунки: книги, м’ячі, розвиваючі ігри, спортивні та настільні ігри, а також дитячий одяг, засоби гігієни та побутову хімію.

13.05.2014

Саші Островському, необхідні медикаменти

(ЗБІР ЗАКРИТО)

Маленькому Саші, потрібно пройти курс лікування препаратами:

     1) Церебрум композитум №10

     2) Вертигохель 1 пач.

     3) Олатропил №30 – 3 пач.

     4) Триметабол (сироп) – 3 пач.

11.01.2021

Допомога вітамінними комплексами

та препаратами до Різдва 2021 

 Дорогі друзі! З Різдвом Христовим! Безмежно дякуємо усім вам за значну допомогу та підтримку необхідними медичними препаратами та вітамінними комплексами - важкохворим сиротам з ООС, важкохворим дітям-переселенцям та малозабезпеченим багатодітним сім’ям з різних регіонів України! 

 Кожен з вас, вніс надзвичайно важливу підтримку лежачим дітям та дітям на візочках, які мають понижений імунітет і потребують вітамінних комплексів переданих від вашого імені!

18.09.2020 - 09.10.2020

Дитяче харчування для хворих дітей  

 Шановні друзі! Дякуємо кожному з вас за участь в житті важкохворих дітей! Ми змогли закупити набори дитячого харчування для сиріт, напівсиріт і малозабезпечених дітей з важкими захворюваннями! Діти отримали вже понад 400 таких наборів. Дякуємо також АТ «Райффайзен Банк Аваль» за підтримку та участь в житті малечі.
Дякуємо за теплоту ваших сердець! Сподіваємося на подальшу співпрацю заради здорового майбутнього наших дітей!

01.06.2020

«День Захисту Дітей» 2020

Святковий захід для важкохворих дітей  

 Шановні благодійники! Дякуємо небайдужим компаніям та звичайним людям за допомогу і турботу про важкохворих дітей-сиріт, напівсиріт та дітей з малозабезпечених сімей де декілька чи більше дітей з інвалідністю. Кожен з вас, створив справжнє свято для малечі, незважаючи на власні труднощі пов’язані з карантинними заходами, подарувавши найнеобхідніші потреби і незабутні емоції до Дня захисту дітей! 

29.01.2020

Передача дитячого харчування важкохворим дітям з інвалідністю  

 Дорогі друзі! Безмежно вдячні усім вам за постійну підтримку та допомогу важкохворим дітям з інвалідністю, що є сиротами, напівсиротами з ООС і не тільки по всій Україні. Завдяки вашій підтримці, ми змогли закупити та передати набори дитячого харчування нашим підопічним дітям з захворюваннями на: ДЦП, ЦНС, Синдром Дауна та Синдром Аутизму. 
 Дякуємо, що Ви є у дітей! Сподіваємося на подальшу співпрацю і допомогу.

16.10.2019

Чергова допомога засобами гігієни та дитячим харчуванням хворим дітям.

 Дорогі благодійники! Безмежно вдячні за вашу участь у допомозі дітям найнеобхіднішими засобами гігієни та дитячим харчуванням! Завдяки вашій небайдужості, більше двохсот дітей отримали важливу допомогу наборами повсякденних гігієнічних засобів, а також набори дитячого харчування для дітей різного віку.

DSC02347_edited.jpg

28.06.2019

Допомога хворим дітям до

дня Конституції України 2019

 Шановні друзі! Безмежно вдячні за вашу підтримку та любов до важкохворих дітей! Завдяки компанії АВК і всім небайдужим, ми змогли привітати малечу до дня Конституції України цього року. Діти отримали найнеобхідніші набори дитячого харчування, набори посуду, а також смачний солодкий стіл.
 Дякуємо, що приєдналися до привітань і подбали про тих, хто потребує нашої підтримки найбільше!

28.04.2019

Святковий захід для хворих дітей до Великодня 2019

 

 Дорогі меценати та небайдужі! Вітаємо з Воскресінням Христовим Вас та Ваші сім'ї! Дякуємо за Вашу любов та підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, що знаходяться на лікуванні у центрах реабілітації м. Києва та поза ними! Також, дуже вдячні за допомогу дітям-сиротам, напівсиротам з важкими захворюваннями, що з зони ООС(АТО) і не тільки!
Завдяки Вашій небайдужості цього року, ми змогли привітати понад 2000 дітей із світлим святом Великодня.

03.12.2018

​Міжнародний день людей з інвалідністю 

 Шановні добродії та меценати! Дякуємо усім небайдужим, котрі долучилися до допомоги важкохворим дітям і підтримали до Міжнародного дня людей з інвалідністю, що відзначався 3 грудня

  Завдяки Вашій любові та турботі про потребуючих, ми разом з волонтерами, змогли передати безліч найнеобхідніших потреб, а саме: дитяче харчування, продуктові набори, засоби гігієни, розвиваючі ігри, книги, набори посуду, лікарські засоби, вітаміни, глюкометри, постільну білизну, м’які іграшки, фрукти, солодощі та інше, важкохворим сиротам, напівсиротам та дітям з малозабезпечених сімей із захворюваннями на: ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, ураження ЦНС та інші супутні до них хвороби.​

29.09.2018

Чергова підтримка важкохворих дітей лікарськими засобами 

 Шановні благодійники! Дякуємо, що підтримуєте наших підопічних - важкохворих дітей з інвалідністю, які опинилися у важких життєвих обставинах! Завдяки Вашій неоціненній допомозі, ми змогли закупити та передати найнеобхідніші лікарські засоби: важкохворим дітям-сиротам з АТО, напівсиротам та дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей.

 Вдячні фармацевтичним компаніям «Newtone Pharma» ТМ "Vitatone" і ТОВ "КРАСОТА ТА ЗДОРОВ'Я", які також не стояли осторонь і підтримали малечу найнеобхіднішими вітамінними комплексами та риб’ячим жиром для підтримки імунітету у хворих дітей.

28.06.2018

День Конституції України 2018

 Шановні друзі та помічники! Дуже вдячні за Вашу любов та допомогу, важкохворим дітям з інвалідністю, що з зони АТО і не тільки, дітям з малозабезпечених сімей та хворим дітям, які потребують нашої з Вами підтримки! 
 До дня Конституції України, завдяки Вашій небайдужості, ми змогли привітати три великі центри реабілітації: Дарницький, Деснянський та Дніпровський, а також, хворих дітей поза ними, найнеобхіднішим: засобами гігієни, засобами побутової хімії, одягом, канцелярськими товарами, вітамінними цукерками та іншим.

08.03.2018

СВЯТО ВЕСНИ ВАЖКОХВОРИМ ДІТЯМ 2018 

 Шановні добродії! Безмежно вдячні за Вашу підтримку до свята Весни важкохворим дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та хворим дітям з малозабезпечених сімей, що потребують нашої підтримки! 
Завдяки фінансовій і матеріальній підтримці, ми з волонтерами змогли закупити і передати найнеобхідніші засоби допомоги та влаштувати декілька заходів нашим підопічним дітям. 
Передали підтримку у три центри реабілітації, таким як: Дарницький, Оболонський та Голосіївський, а також дітям, що потребують допомоги і знаходяться поза ними.

31.12.2017

Новорічні свята для

важкохворих дітей 2018

 Дорогі добродії! Саме завдяки Вам, діти відчули справжню «Новорічну казку»Безмежно вдячні усім небайдужим за підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, хворим дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітям-сиротам з АТО і не тільки з важкими захворюваннями!

 Шість підопічних центрів реабілітації та важкохворі діти, що при них, отримали безліч чудових та корисних подарунків до дня Св. Миколая, Нового Року та Різдва Христового.

01.11.2017

День працівника соціальної сфери

 Дякуємо Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації та Дарницькому соціально-реабілітаційному центру для важкохворих дітей з ДЦП і не тільки, що запросили нас на Свято працівників соціальної сфери, а також вручили ПОДЯКУ президенту БО"БФ"ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ" за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району та досягнення високої майстерності у професійній діяльності.

20.09.2017

Дякуємо усім небайдужим за підтримку медичними засобами для лікування та вітамінами хворим дітям!

​  Шановні добродії! Дякуємо, що підтримуєте дітей з важкими захворюваннями! Цього разу, завдяки Вашій неоціненній підтримці, ми змогли закупити та передати найнеобхідніші медичні препарати: дітям-сиротам з АТО, напівсиротам та дітям з малозабезпечених багатодітних сімей. 

01.06.2017

"ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ" 2017.

Святкування в реабцентрах м. Києва

 Шановні добродії! Цього року до Дня Захисту Дітей, завдяки Вашій допомозі, ми змогли провести масштабний захід, в якому передали допомогу та подарунки в дитячі реабілітаційні відділення міста Києва для важкохворих дітей з інвалідністю, а також хворих дітей-сиріт з АТО, напівсиріт і дітей, що в малозабезпечених та багатодітних сімей з важкими захворюваннями на: ДЦП, ЦНС, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, сліпоту та інші. 

08.03.2017

​«Свято весни» в центрах реабілітації

 Шановні добродії! Ми завітали в один із центрів, на свято весни, поспілкувалися з дітьми і влаштували їм солодкий стіл, а також привітали мед. працівників з 8 березня! А також передали в інші реабілітаційні центри м. Києва: дитячі канцелярські товари, бізіборди, розвиваючі ігри, засоби гігієни та побутової хімії, спортивні набори, пелюшки та слинявчики.

01.02.2017

Гуманітарна допомога хворим дітям! 

  Дякуємо, небайдужим в українській діаспорі, що в США за надану гуманітарну допомогу у вигляді різних необхідностей для дітей з інвалідністю, що знаходяться в центрах реабілітації.
 Також, ми щиро вдячні за відгук компанії "Юнімед" за надану допомогу печивом та компанії ТОВ ВТК "Ера" за надану допомогу у вигляді мила!
 Завдяки Вашій допомозі, ми змогли зробити сумісно добру справу і допомогти нужденним тяжкохворим дітям! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

19.12.2016

Святкування "Дня Святого Миколая"

в реабілітаційних центрах

 Дорогі друзі! Всією командою волонтерів нашого фонду, вдячні Вам за допомогу та подарунки тяжкохворим дітям з інвалідністю до Дня Святого Миколая! Завдяки Вашій турботі, ми змогли привітати велику кількість дітей з АТО і не тільки, що знаходяться на реабілітації в центрах м. Києва і потребують нашої з Вами підтримки. Нами були закуплені та передані: розвиваючі ігри, м'які іграшки, солодкі новорічні подарунки, засоби гігієни, конструктори, сенсорний стіл, пазли, дитячі канцелярські товари, подарунки VitaTone та інше. 

IMG_0487.jpg

28.10.2016

 Дякуємо діаспорі, що у США 

за допомогу хворим дітям

 Дякуємо Ларисі та усім небайдужим в українській діаспорі, що у США за відгук на допомогу тяжкохворим дітям, які знаходяться в декількох центрах реабілітації! Діти були щасливі отримати від Вас: одяг, взуття, книги, іграшки, ковдри, гігієну та багато іншого!
  Дуже дякуємо, за тепло, любов і турботу про дітей! Віримо, що і в подальшому, разом допомагатимемо нужденним!

20.09.2016

Дякуємо за допомогу важкохворим дітям

Дніпровського реабілітаційного центру!

  Друзі! Дуже вдячні Вам за допомогу та підтримку тяжкохворим дітям із зони АТО і не тільки, що проходять реабілітацію в районному центрі для дітей з захворюваннями на ДЦП, ЦНС, розумововідсталих дітей та дітей з порушеннями психіки. Завдяки нашим сумісним зусиллям, ми змогли закупити і передати найнеобхідніше за списком потреб: обігрівачі, бактерицидні лампи, медичні препарати, вітаміни, канцелярські товари, постільну білизну, засоби побутової хімії та засоби гігієни. Також, дякуємо СП "Вітмарк-Україна" за передані соки малюкам!

01.06.2016

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ 2016

Святкування в реабцентрах м. Києва

 

 Дорогі меценати! Завдяки вашій турботі та небайдужості, ми з волонтерами, змогли відвідати святкові заходи до ДНЯ "ЗАХИСТУ ДІТЕЙ" в реабілітаційних центрах м. Києві, де проходять реабілітацію тяжкохворі діти-інваліди з вадами ДЦП, ЦНС, Cиндромом Дауна та Cиндромом Аутизма. 
Після святкування, діти отримали ЧУДОВІ ПОДАРУНКИ: дит. канцелярію, книги, журнали, розвиваючі ігри та солодощі. 

24.04.2016

Частково надана допомога

Оболонському реабілітаційному центру!

  Дякуємо Вам дорогі друзі, за надану допомогу тяжкохворим дітям, дітям-інвалідам із зони АТО і не тільки, що проходять реабілітацію в Оболонському центрі м. Києва! Ми з волонтерами, змогли передати від Вашого імені: засоби гігієни, побутову хімію, комплекти посуду "три предмета", термометри, роздатковий матеріал в картинках!

  За що дуже Вам вдячні!

02.04.2016

Дякуємо за допомогу хворим дітям-сиротам та напівсиротам із зони АТО

  Дорогі добродії! Ми з волонтерами дуже вдячні Вам за турботу та допомогу тяжкохворим дітям-інвалідам, дітям-сиротам та напівсиротам із зони АТО і не тільки, що опинилися у важких життєвих обставинах! Завдяки Вашій допомозі, ми змогли закупити, а також передати від Вашого імені терміново необхідну: гігієну, обігрівачі, бактерицидні лампи, покривала та інші необхідні речі для комфортного перебування дітей на реабілітації. 

19.12.2015

Святкові заходи в реабцентрах

в День Святого Миколая

 Дорогі друзі! Завдяки Вашій турботі, діти-інваліди із вадами на: ДЦП, ЦНС, Синдром Аутизму, Синдром Дауна отримали чудові подарунки до Дня Святого Миколая! Дуже вдячні Вам за небайдужість до тяжкохворих дітей із Луганської та Донецької областей, а також до дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей! Діти були щасливі отримати канцелярські набори та солодкі подарунки!

02.11.2015

Дякуємо за надану допомогу хворим дітям

та людям похилого віку від наших співвітчизників із Італії

 

 Висловлюємо щиру подяку, волонтерам з Італії за надану допомогу Подільському реабілітаційному центру м. Києва, де проходять лікування та реабілітацію діти-інваліди та люди похилого віку!