top of page

ПРО НАС

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ» - неприбуткова, незалежна та неполітична організація. Створена в 2014 році.

Це велика сім’я, яка завжди прийде на допомогу тим хто цього потребує і нікого не залишить в стороні!

Здійснює свою діяльність на території України і працює у трьох основних та дуже важливих для суспільства напрямках:

 історична спадщина країни

 медичне оснащення лікарень

допомога хворим дітям

    сприяння науковим досягненням

навчання для сиріт 

НАША МІСІЯ єднання суспільства, заради освіченого та здорового майбутнього наших дітей!

НАШ ПРИНЦИП ефективна, прозора та результативна діяльність на благо суспільства!

НАША МЕТА досягнення  високого рівня у культурі, освіті та медицині! 

   Ми – волонтери, які допомагають з 2008 року по всій території України, абсолютно безкоштовно та від щирого серця! Більшість з нас є студентами різних вузів, також є водії, медики, журналісти, психологи, маркетологи, декілька аналітиків, декілька підприємців – усі ми велика та дружна сім’я, яка завжди готова допомогти, тим хто цього потребує. 

  З 2008 року, наші волонтери через різні благодійні організації, допомагали хворим дітям на Рак, ДЦП, цукровий діабет, ВІЛ/СНІД, аутизм та розсіяний склероз - зібрати кошти на їхнє лікування в Україні чи закордоном, а також підтримували їхніх батьків.

  Ніколи не забували про дітей-сиріт, які живуть у дитячих будинках і не мають батьків, приїздили до них, спілкувалися та привозили все необхідне, чого потребували (одяг, взуття, книги, канцелярію та інше).

   Завдяки нашим волонтерам – медикам, багато стареньких, відчули до себе турботу та піклування.

  Ми змогли знайти людей, які не залишились осторонь, коли згорів один із реабілітаційних центрів для дітей інвалідів у місті Києві, де з ними займалися логопеди, психологи, викладачі та медики безкоштовно, змогли повністю відновити його.

  За рахунок спонсорів та меценатів, спорудили та відреконструювали багато спортивних зал для дітей та юнацтва по всій Україні.

  Також, знайшли не байдужих до культури України, завдяки яким змогли провести капітальні ремонти більше ніж у десятка музеїв та бібліотек. Було ще багато добрих справ, які ми спочатку робили по одиноко, поки не знайшли один одного.

  Ми зібралися разом і заснували благодійну організацію «Благодійний фонд «Єднання спільноти», яка є і завжди буде відкритою для всіх тих, хто потребує допомоги та для тих, хто може допомогти.

 Ми – люди, яким не байдуже, що відбувається в нашій країні, ми ті, хто об’єдналися задля світлого, освіченого та духовного майбутнього наших дітей.

Президент 

Мельничук Олександр

 Закінчив Національний Транспортний Університет в 2010 році за спеціальністю "Автомобілі та автомобільне господарство" та в 2014 році Інститут економіки, права та систем управління Песоцьких "Управління збутом". Займається web-дизайном. Підприємець з 2012 року. Учасник бойових дій (АТО).

+38(067) 220-02-18

Віце-президент

Левчук Юлія

 Закінчила Національний Педагогічний Університет ім. Драгоманова в 2013 році за спеціальністю "Культорологія" та в 2014 році Інститут економіки, права та систем управління Песоцьких "Менеджмент". Працює незалежним журналістом, копірайтером та маркетолог-аналітиком. Багатодітна мати.

+38(067) 220-12-93