top of page

« День знань » 2017.

ОСВІТНІЙ ЗАХІД ДЛЯ ВАЖКОХВОРИХ ДІТЕЙ

ТА ДІТЕЙ-СИРІТ ІЗ ЗОНИ АТО.

  Дорогі меценати! Цього року, шість центрів реабілітації для дітей з ДЦП і захворюваннями ЦНС, а також з Синдромом Аутизму, Синдромом Дауна та діти з важкими порушеннями у гормональній системі, отримали терміново-необхідні, а також дуже корисні для розвитку подарунки до "Дня Знань". Хочемо відмітити компанію "Winner", яка виділила кошти на частину найнеобхіднішого обладнання для ефективної реабілітації, а також подякувати усім компаніям та звичайним людям, що передали чи допомогли фінансово для купівлі найнеобхіднішого дітям! 
 Завдяки Вашій підтримці, ми змогли передати у центри: 
реабілітаційну клітку, мануальні столи для реабілітації, вертикалізатор Actival, інтерактивну дошку з проектором, комп’ютерний тифлокомплекс для незрячих дітей, інвалідні візки. Для навчального процесу: шкільні ранці, книги, набори дитячих канцелярських товарів, різноманітні ігри. Також отримали, терміново-необхідні вітаміни (частково), гігієнічні засоби, дитячу білизну, побутову хімію, синтезатор та солодощі.

 Дякуємо за Вашу любов та проявлену чуйність до важкохворих дітей з інвалідністю із зони АТО і не тільки: 

ТОВ "Вiннер Iмпортс Україна, ЛТД"»http://winner.ua

ТОВ "ПНН СОФТ" 

ТОВ «Брокард-Україна» -  http://www.brocard.ua

ТОВ "РЕХАУ" -  https://www.rehau.com 

ТОВ «Дитяча косметика» (ТМ Аленка)http://alenka.ua

Kantar TNS https://tns-ua.com

ТОВ «М.С.Л.» - http://msl.ua

Рекрутингова компанія «WANTED» http://wanted.biz.ua

Інтернет-магазин "Lanett" - http://lanett.ua

ТОВ "СIОН ТРАНС", ТОВ "КОМПАНIЯ ЛТС", Група компаній DIM, ТМ "Нове життя", ДП з іноземними інвестиціями «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», та інші.

 Вдячні Вам, що допомагаєте важкохворим дітям покращувати стан здоров'я завдяки ефективній реабілітації, а також за найнеобхіднішу підтримку до Дня Знань!