ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ 2021
  Святковий захід для важкохворих дітей

   Шановні добродії! 

  Звертаємося до усіх ВАС з проханням за можливістю надати благодійну допомогу важкохворим дітям до «ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ», яке відзначається кожного року - 1 червня.

  Хворі діти, безмежно чекають цього свята, незважаючи, на дуже складний для усіх нас час та карантинні заходи!

  Вже восьмий рік поспіль, ми разом з усіма небайдужими долучаємося до добрих справ і вітаємо дітей з найнеобхіднішими для них потребами, а також важливими для розвитку подарунками, даруючи любов та турботу важкохворим сиротам з ООС, дітям з інвалідністю з малозабезпечених та багатодітних сімей, які потребують підтримки, маючи важкі ураження ЦНС, ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму і супутні до них важкі гормональні порушення.

  На сьогоднішній день, майже три тисячі важкохворих дітей, якими ми опікуємося, потребують постійної допомоги та підтримки у вигляді різних повсякденних гігієнічних засобів та харчування.

  Наразі, діти проходять реабілітацію та амбулаторне лікування при державних районних соціальних центрах для розумово відсталих дітей та дітей з ДЦП і ЦНС м. Києва.

  Значна більшість наших підопічних, знаходяться в інших регіонах України, яким ми збираємо, розподіляємо і відправляємо пакунки за віковою категорією від 1-го до 15 років.

    Кожен з нас, може подарувати свою любов дітям! Закликаємо творити добро!

© Благодійна організація "Благодійний фонд "Єднання спільноти"

02072, м. Київ, вулиця Бориса Гмирі 5А, оф. 35. Тел.: +38(044) 232-30-86 \ +38(067) 220-12-93. E-mail: help@fondunity.com 

Наші партнери та спонсори

2021 © БФ Єднання спільноти