ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА

IMG_0170_edited.jpg

Благодійна акція

"Великоднє диво 2020"

 Шановні добродії! Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до важливої благодійної акції - «Великоднє диво 2020», яке ми організовуємо 7-й рік поспіль для важкохворих сиріт/напівсиріт із зони ООС і не тільки, що по всій Україні до свята Великодня. Цього року, воно припадає на 19 квітня.

  Маємо під опікою, вже понад три тисячі важкохворих дітей з інвалідністю, які постійно потребують нашої підтримки та турботи найнеобхіднішими повсякденними засобами, ліками та іншим. Наші підопічні – це хворі діти-сироти/напівсироти із зони ООС (АТО), а також, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей де є декілька чи більше дітей, що мають важку інвалідність. 

Зібрано: 36 885 грн.   

Програма

Медичне обладнання в реабілітаційні центри

 У рамках проекту «Здоров’я дітям!», у зв’язку з численними проханнями медичних працівників державних реабілітаційних центрів м. Києва про допомогу тяжкохворим дітям з інвалідністю, ми впровадили першочергову допомогу дітям з вадами ДЦП, ЦНС, Синдромом Дауна та Синдромом Аутизму. Реабілітаційні центри, знаходяться у скрутному становищі та найбільше потребують медичного обладнання.​

Зібрано: 248 000 грн.

20191218_120139_edited.jpg

Святковий захід

Новорічне диво для хворих дітей 2020

(ЗБІР ЗАКРИТО)

 Дорогі друзі! Безмежно вдячні усім за любов та небайдужість до важкохворих дітей-сиріт, напівсиріт та дітей з важкими захворюваннями, що в багатодітних малозабезпечених сім'ях! Дякуємо за проявлену турботу та увагу до малечі і подароване НОВОРІЧНЕ ДИВО!

 Вітаємо усіх з наступаючими Новорічними святами! Бажаємо більше теплих і радісних днів у колі найрідкісніших людей!

Зібрано: 97 105 грн.  Витрачено: 97 332 грн.  

20191203_110229_edited.jpg

Програма

Міжнародний день людей з інвалідністю 2019

(ЗБІР ЗАКРИТО)

Дорогі друзі! Безмежно вдячні, усім небайдужим за важливу підтримку найнеобхіднішим - хворим дітям до Міжнародного дня людей з інвалідністю! Безліч підопічних дітей-сиріт, напівсиріт з ООС і не тільки, отримали найнеобхідніші потреби від вашого імені, а саме: комплекти постільної білизни, рушники, засоби гігієни, дитяче харчування, продуктові набори, одяг, побутову хімію, канцелярські товари, набори для творчості, м'які іграшки, солодощі та інше.

Зібрано: 54 230 грн.  Витрачено: 54 967 грн. 

0-02-0a-772bdede76aa10118185f6743b3ed867

«День знань» 2019

Освітній захід для важкохворих дітей

(ЗБІР ЗАКРИТО)

 Шановні добродії! Безмежно вдячні за вашу підтримку хворим дітям до дня Знань! Діти надзвичайно щасливі, а ми з волонтерами ще більш щасливіші, що це свято відбулося для великої кількості важкохворих дітей з інвалідністю, що з зони ООС і не тільки. У місті Києві за змогою ми привітати дітей з п'яти реабілітаційних центрів для дітей з ДЦП та захворюваннями ЦНС, а також малечу, що знаходиться поза ними з іншими хворобами на амбулаторному лікуванні.

  ​

Зібрано: 38 131 грн.   Витрачено: 38 402 грн.

DSC00377_edited.jpg

«День захисту дітей» 2019

Святковий захід для важкохворих дітей

(ЗБІР ЗАКРИТО)

 Шановні добродії! Дякуємо небайдужим компаніям та звичайним людям за допомогу і турботу про важкохворих дітей-сиріт, напівсиріт та малозабезпечених сімей де декілька чи більше дітей з інвалідністю. Кожен з вас створив справжнє свято для малечі, подарувавши найнеобхідніші потреби і незабутні емоції до Дня захисту дітей!

Зібрано: 36 007 грн.   Витрачено: 36 060 грн.

IMG_0157.jpg

Великдень 2019

Святковий захід для важкохворих дітей

  (ЗБІР ЗАКРИТО)

 Дорогі меценати та небайдужі! Вітаємо з Воскресінням Христовим Вас та Ваші сім'ї! Дякуємо за Вашу любов та підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, що знаходяться на лікуванні у центрах реабілітації м. Києва та поза ними! Також, дуже вдячні за допомогу дітям-сиротам, напівсиротам з важкими захворюваннями, що з зони ООС(АТО) і не тільки! Завдяки Вашій небайдужості цього року, ми змогли привітати понад 2000 дітей із світлим святом Великодня.

Зібрано: 57 240 грн.   Витрачено: 57 488 грн.

фото2.jpg

Програма «Хвилею добра»

ДОПОМОГА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ РЕБЦЕНТРА ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА.

 (ЗБІР ЗАКРИТО)

 До нашої благодійної організації «БФ «Єднання Спільноти», звернувся реабілітаційний центр Деснянського району м. Києва, на обліку, якого понад 2000 тяжкохворих дітей, з проханням про допомогу для дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, а також тяжкохворих дітей, що приїхали із зони АТО.  ​

Зібрано: 74 800 грн.  Витрачено: 75 000 грн.  

hYErCtfF5Ik_edited.jpg

Святковий захід

«Новорічне диво важкохворим дітям 2019»

  (ЗБІР ЗАКРИТО)

 Шановні благодійники! Дякуємо кожному з Вас, що долучилися до нашого святкового заходу і привітали важкохворих дітей з інвалідністю на Новорічні свята!

  Наші підопічні діти, що хворі на: ДЦП, ЦНС, Синдром Аутизму, Синдром Дауна та інші супутні до них гормональні порушення, щиро раділи кожному подарунку і безмежно дякували за всі потреби, які ми передали від Вашого імені до дня Св. Миколая, Нового Року та Різдва Христового.

Зібрано: 83 601 грн.  Витрачено: 83 565 грн.

IMG_2143.JPG

Програма 

«Міжнародний день людей з інвалідністю» 2018

 ​(ЗБІР ЗАКРИТО)

 Шановні добродії та меценати! Дякуємо усім небайдужим, котрі долучилися до допомоги важкохворим дітям і підтримали до Міжнародного дня людей з інвалідністю, що відзначався 3 грудня! ​Завдяки Вашій любові та турботі про потребуючих, ми разом з волонтерами, змогли передати безліч найнеобхідніших потреб, а саме: дитяче харчування, продуктові набори, засоби гігієни, розвиваючі ігри, книги, набори посуду, лікарські засоби, вітаміни, глюкометри, постільну білизну, м’які іграшки, фрукти, солодощі та інше, важкохворим сиротам, напівсиротам та дітям з малозабезпечених сімей із захворюваннями на: ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, ураження ЦНС та інші супутні до них хвороби.​

Зібрано: 25 118 грн.  Витрачено: 26 629 грн.

14079921_1763807450541514_45603720007762

Програма «Разом у здорове майбутнє!»

​ДОПОМОГА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ РЕБЦЕНТРА ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА.

(ЗБІР ЗАКРИТО)

До нас з волонтерами БО «БФ «Єднання Спільноти», звернувся реабілітаційний центр Оболонського району м. Києва, з проханням про допомогу тяжкохворим дітям-інвалідам, а також дітям, що приїхали із зони АТО (Луганської та Донецької областей). Реабілітацію проходять підопічні з захворюваннями на ДЦП  та ЦНС.

​Зібрано: 38 335 грн.  Витрачено: 38 450 грн.  

IMG_0710.JPG

«День знань» 2018

Освітній захід для важкохворих дітей

​(ЗБІР ЗАКРИТО)

 Шановні добродії! Ми з волонтерами, вдячні кожному з Вас за любов та турботу, яку Ви проявили до важкохворих дітей з інвалідністю, що є сиротами з АТО і не тільки! Дякуємо, що Ви не стали осторонь чужої біди, допомогли та потурбувалися про найнеобхідніші потреби дітям до «ДНЯ ЗНАНЬ» і цього року! Саме, завдяки Вашій підтримці, ми змогли привітати підопічних дітей з шести реабілітаційних центрів міста Києва, а також, відправити безліч подарунків по всій Україні. 

  ​

Зібрано: 76 135 грн.  Витрачено: 76 116 грн.

T1SpoiYPzeE.jpg

Програма  «Промінь тепла особливим дітям»

ДОПОМОГА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ РЕБЦЕНТРА

ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

(ЗБІР ЗАКРИТО)

До нашої благодійної організації «БФ «Єднання Спільноти», звернувся реабілітаційний центр Голосіївського району м. Києва, з проханням про допомогу тяжкохворим дітям з інвалідністю, де також присутні діти, що приїхали із зони АТО (Луганської та Донецької областей). ​

Зібрано: 8 800 грн. Витрачено: 9 050 грн.  

IMG_0208_edited_edited.jpg

«День захисту дітей» 2018

Святковий захід для важкохворих дітей

(ЗБІР ЗАКРИТО)

 

  Шановні друзі! Дякуємо усім небайдужим за підтримку та допомогу важкохворим дітям до Дня Захисту дітей, що відзначався 1 червня. Завдяки Вашій підтримці, ми разом з волонтерами допомогли та провели масштабні заходи для малечі у 7 районах м. Києва. 
  Цього року, понад дві тисячі дітей отримали від вас допомогу до свята. Діти з захворюваннями на: ДЦП, ЦНС, Синдром Дауна, Синдром Аутизму та гормональними порушеннями, були дуже щасливі подарункам від вас. 

  

Зібрано: 30 500 грн.  Витрачено: 30 496 грн.

4Itru5ixQhQ_edited_edited.jpg

Великдень 2018 

Святковий захід для важкохворих дітей

​(ЗБІР ЗАКРИТО)

 

  Дорогі меценати та добродії!  Ми безмежно вдячні за Вашу любов та підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, що знаходяться на лікуванні у центрах реабілітації м. Києва та поза ними! Також, дуже дякуємо за допомогу дітям-сиротам з важкими захворюваннями і хворим дітям з зони АТО!

 Завдяки Вашій небайдужості, цього року, ми змогли привітати понад 2 000 дітей із світлим святом Великодня. Також, у нас додалися хворі підопічні з Святошинського району м. Києва, яких ми змогли привітати найнеобхіднішим та смачною підтримкою!

  

Зібрано: 169 600 грн.  Витрачено: 169 589 грн.

DSC04468.JPG

Програма «Веселка добрих справ»

​ДОПОМОГА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ РЕБЦЕНТРА ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

 (ЗБІР ЗАКРИТО)

 До нашої благодійної організації «БФ «Єднання Спільноти», звернувся реабілітаційний центр Дніпровського району м. Києва, де реабілітацію проходять діти переважно з захворюваннями на ДЦП (дитячий церебральний параліч) та ЦНС (ураження центральної нервової системи).​

Зібрано: 31 349 грн. Витрачено: 31 500 грн.  

P1060835_edited_edited_edited.jpg

Святковий захід

«Новорічні свята для важкохворих дітей 2018»

​(ЗБІР ЗАКРИТО)

 Дорогі добродії! Саме завдяки Вам, діти відчули справжню «Новорічну казку»!

 Безмежно вдячні усім небайдужим за підтримку важкохворим дітям з інвалідністю, хворим дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітям-сиротам з АТО і не тільки з важкими захворюваннями! Шість підопічних центрів реабілітації та важкохворі діти, що при них, отримали безліч чудових та корисних подарунків до дня Св. Миколая, Нового Року та Різдва Христового.

Зібрано: 44 300 грн.  Витрачено: 44 192 грн.

IMG-9a9d93f228c9eb8b42b199d9cab38048-V_e

Програма 

«Міжнародний день людей з інвалідністю» 2017 

​(ЗБІР ЗАКРИТО)

 Дорогі меценати та усі небайдужі! Усією командою волонтерів БФ "Єднання Спільноти", вдячні Вам за участь у допомозі до Міжнародного дня людей з інвалідністю, важкохворим дітям, що з Луганської та Донецької областей, а також хворим дітям з Києва та області. Завдяки Вашій турботі, ми змогли закупити та передати дітям: дитячі набори особистої гігієни, бактерицидні лампи, вітаміни, постільну білизну, великі банні рушники, розвиваючі ігри, солодощі, соки та інше. 

Зібрано: 85 200 грн.   Витрачено: 85 007 грн. 

P9010299_edited.jpg

«День знань» 2017

Освітній захід для важкохворих дітей

​(ЗБІР ЗАКРИТО) 

 Дорогі меценати! Цього року, шість центрів реабілітації для дітей з ДЦП і захворюваннями ЦНС, а також з Синдромом Аутизму, Синдромом Дауна та діти з важкими порушеннями у гормональній системі, отримали терміново-необхідні, а також дуже корисні для розвитку подарунки до "Дня Знань".   Хочемо відмітити компанію "Winner", яка виділила кошти на частину найнеобхіднішого обладнання для ефективної реабілітації, а також подякувати усім компаніям та звичайним людям, що передали чи допомогли фінансово для купівлі найнеобхіднішого дітям!

Зібрано: 62 800 грн.   Витрачено: 62 528 грн. 

20170418_111043.jpg

«День захисту дітей» 2017

Святковий захід для важкохворих дітей

​(ЗБІР ЗАКРИТО) 

 Шановні добродії та меценати! Цього року до Дня Захисту Дітей, завдяки Вашій допомозі, ми змогли провести масштабний захід, в якому передали допомогу та подарунки в дитячі реабілітаційні відділення міста Києва для важкохворих дітей з інвалідністю, а також хворих дітей-сиріт з АТО, напівсиріт і дітей, що в малозабезпечених та багатодітних сімей з важкими захворюваннями на: ДЦП, ЦНС, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, сліпоту та інші. 

Зібрано:  27 971 грн.   Витрачено: 27 850 грн.