top of page

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ 2024

1.png
2.png
3_edited.png

  Шановні благодійники!

 Запрошуємо Вас долучитися за можливістю та надати благодійну допомогу важкохворим дітям до «ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ», яке кожного року відзначається - 1 червня.

  Хворі діти, безмежно чекають цього свята, незважаючи, на дуже складний для усіх нас час! 

  Вже десятий рік поспіль, ми разом з усіма небайдужими долучаємося до добрих справ, і вітаємо дітей з найнеобхіднішими для них потребами, а також важливими для розвитку подарунками, даруючи любов та турботу важкохворим сиротам, дітям з інвалідністю з малозабезпечених та багатодітних сімей, які потребують підтримки, маючи важкі ураження ЦНС, ДЦП, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, і супутні до них важкі гормональні порушення.

 На сьогоднішній день, маємо під опікою близько 4 тисяч важкохворих дітей, якими ми постійно піклуємося, потребують постійної допомоги та підтримки у вигляді різних повсякденних гігієнічних засобів та продуктів харчування. Наразі, менша частина дітей проходить реабілітацію та амбулаторне лікування при державних районних соціальних центрах для розумово відсталих дітей та дітей з ДЦП і ЦНС м. Києва. Значна більшість наших підопічних, знаходяться в інших регіонах України, яким ми збираємо, розподіляємо і відправляємо пакунки за віковою категорією від 3-х до 15 років.

  Кожен з нас, може подарувати свою любов дітям!  Закликаємо творити добро!

vector-illustration-of-kids-birthday-party_29937-769.png
peace-ukraine-support-ukraine-ukranian-bird-cute-vector-illustration-in-flat-style_665098-
peace-ukraine-support-ukraine-ukranian-b
sun-icon-sunshine-icon-save-ukraine-vect