top of page

 « День знань » 2017.

ОСВІТНІЙ ЗАХІД ДЛЯ ВАЖКОХВОРИХ ДІТЕЙ ТА ДІТЕЙ-СИРІТ ІЗ ЗОНИ АТО.

  Дорогі меценати! 

   

  Цього року, шість центрів реабілітації для дітей з ДЦП і захворюваннями ЦНС, а також з Синдромом Аутизму, Синдромом Дауна та діти з важкими порушеннями у гормональній системі, отримали терміново-необхідні, а також дуже корисні для розвитку подарунки до "Дня Знань". Хочемо відмітити компанію "Winner", яка виділила кошти на частину найнеобхіднішого обладнання для ефективної реабілітації, а також подякувати усім компаніям та звичайним людям, що передали чи допомогли фінансово для купівлі найнеобхіднішого дітям! 
 Завдяки Вашій підтримці, ми змогли передати у центри: реабілітаційну клітку, мануальні столи для реабілітації, вертикалізатор Actival, інтерактивну дошку з проектором, комп’ютерний тифлокомплекс для незрячих дітей, інвалідні візки. Для навчального процесу: шкільні ранці, книги, набори дитячих канцелярських товарів, різноманітні ігри. Також отримали, терміново-необхідні вітаміни (частково), гігієнічні засоби, дитячу білизну, побутову хімію, синтезатор та солодощі.

Дякуємо за Вашу любов та проявлену чуйність до важкохворих дітей з інвалідністю із зони АТО і не тільки:

ТОВ "Вiннер Iмпортс Україна, ЛТД"» - http://winner.ua

ТОВ "ПНН СОФТ" - https://pnnsoft.com

ТОВ «Брокард-Україна» -  http://www.brocard.ua                                                

ТОВ "РЕХАУ" -  https://www.rehau.com 

ТОВ «Дитяча косметика» (ТМ Аленка) - http://alenka.ua

ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез Україна»  Kantar TNS - https://tns-ua.com

ТОВ «М.С.Л.» - http://msl.ua

Рекрутингова компанія «WANTED» - http://wanted.biz.ua

Інтернет-магазин "Lanett" - http://lanett.ua

ТОВ "СIОН ТРАНС", ТОВ "КОМПАНIЯ ЛТС", Група компаній DIM, ТМ "Нове життя", ДП з іноземними інвестиціями «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»,  та інші. 

  Вдячні Вам, що допомагаєте важкохворим дітям покращувати стан здоров'я завдяки ефективній реабілітації, а також за найнеобхіднішу підтримку до Дня Знань!

 Сподіваємося на подальшу співпрацю заради здорового та щасливого майбутнього наших дітей!