День знань 2020
  Освітній захід для важкохворих дітей

   Шановні добродії! 

  Звертаємося до кожного з вас з проханням розглянути можливість надати благодійну допомогу дітям з інвалідністю до «Дня Знань», що відзначається 1 вересняБезліч важкохворих дітей-сиріт чекають на це свято і потребують нашої допомоги! 

  Під нашою опікою на постійній основі знаходиться три тисячі важкохворих дітей з різною складністю захворювань, які на постійній основі, потребують матеріальної допомоги та підтримки. Значна кількість дітей – це сироти та напівсироти з ООС і не тільки, що по всій Україні, а також, хворі діти з малозабезпечених та багатодітних сімей де є декілька чи більше дітей з інвалідністю. 

  Частково, діти перебувають на обліку у державних районних соціальних відділеннях, а також у центрах соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих та дітей з ДЦП та ЦНС м. Києва і не тільки. Значна більшість дітей, знаходяться поза центрами і проходять лікування амбулаторно, через недостатню кількість місць у центрах, а також через важке протікання хвороби (лежачі та не пересувні).

 Основні захворювання: ДЦП, захворювання ЦНС Синдром Дауна, Синдром Аутизму, важкі гормональні порушення, складні захворювання кісток, порушення психіки, сліпота, слабоумство та інше.

 ПРОСИМО ПРИЄДНАТИСЯ ДО ДОБРОЇ СПРАВИ І РАЗОМ ВЛАШТУВАТИ ХВОРИМ ДІТЯМ СПРАВЖНЄ СВЯТО до ДНЯ ЗНАНЬ!  

© Благодійна організація "Благодійний фонд "Єднання спільноти"

02072, м. Київ, вулиця Бориса Гмирі 5А, оф. 35. Тел.: +38(044) 232-30-86 \ +38(067) 220-12-93. E-mail: help@fondunity.com 

Наші партнери та спонсори