Міжнародний день людей з інвалідністю 2020

   Шановні добродії! 

  Звертаємося до вас з проханням за можливістю надати благодійну фінансову допомогу для закупівлі потреб за переліком - важкохворим дітям до «Міжнародного дня людей з інвалідністю», що впроваджений 3 грудня щороку.  

  На протязі шести років, кількість важкохворих дітей, якими ми опікуємось, зросла до 3 тисяч чоловік. Діти від народження до 15-ти років, з усієї країни, які постійно потребують турботи та підтримки.

  Значна кількість дітей – це саме сироти та напівсироти, діти-переселенці з зони ООС, а також діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.
 Діти мають важкі захворювання: ДЦП, захворювання ЦНС, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, цукровий діабет, складні захворювання кісток, важкі гормональні порушення тощо.

  Під час карантину, стало складніше забезпечити усім необхідним потребуючих, саме тому ми з надією звертаємося до вас за допомогою и просимо допомогти за нижченаведеним переліком.

  Дякуємо за будь-яку підтримку малечі! Милосердям зігріваються серця!

© Благодійна організація "Благодійний фонд "Єднання спільноти"

02072, м. Київ, вулиця Бориса Гмирі 5А, оф. 35. Тел.: +38(044) 232-30-86 \ +38(067) 220-12-93. E-mail: help@fondunity.com 

Наші партнери та спонсори