top of page

Благодійна акція
"Великоднє ЧУДО для хворих дітей 2024

  Шановні добродії!

 Просимо Вас, розглянути прохання про допомогу важкохворим дітям у цей складний час для всіх нас та долучитися до важливої благодійної акції - «Великоднє ЧУДО для хворих дітей 2024», яке ми організовуємо 10-й рік поспіль для важкохворих дітей із зони проведення бойових дій до важливого свята Великодня.

 Наразі, під опікою нашої благодійної організації - вже понад чотири тисячі важкохворих дітей з інвалідністю, які постійно потребують нашої підтримки та турботи найнеобхіднішими повсякденними гігієнічними засобами, дитячим харчуванням, ліками та іншим. Наші підопічні – це хворі діти-сироти/напівсироти з опікунами у більшості із зони бойових дій, а також діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, що мають важку інвалідність.

  Основні захворювання: ДЦП (дитячий церебральний параліч), захворювання ЦНС (центральної нервової системи), Синдром Дауна, Синдром Аутизму та супутні до них порушення.

 Частково, діти знаходяться на лікуванні та реабілітації в державних районних відділеннях соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих і хворих дітей з ДЦП та ЦНС м. Києва, але більшість дітей, амбулаторно проходять лікування, через дуже обмежену кількість місць у центрах де допомога надається безкоштовно. Також, діти знаходяться і в інших регіонах України, яким ми збираємо, розподіляємо і відправляємо пакунки за віковою категорією від 1-го до 15 років.

  Будемо вдячні, будь-якій підтримці хворим дітям!

  Дякуємо за любов та небайдужість до хворих дітей!