Шановні добродії! 

  Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до важливої благодійної акції - «Великоднє диво 2020», яке ми організовуємо 7-й рік поспіль для важкохворих сиріт/напівсиріт із зони ООС і не тільки, що по всій Україні до свята Великодня. Цього року, воно припадає на 19 квітня.

 Маємо під опікою, вже понад три тисячі важкохворих дітей з інвалідністю, які постійно потребують нашої підтримки та турботи найнеобхіднішими повсякденними засобами, ліками та іншим. Наші підопічні – це хворі діти-сироти/напівсироти із зони ООС (АТО), а також, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей де є декілька чи більше дітей, що мають важку інвалідність.

  Основні захворювання: ДЦП (дитячий церебральний параліч), захворювання ЦНС (центральної нервової системи), Синдром Дауна, Синдром Аутизму та супутні до них порушення.

 Частково, діти знаходяться на лікуванні та реабілітації в державних районних відділеннях соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих і хворих дітей з ДЦП та ЦНС м. Києва, але більшість дітей, амбулаторно проходять лікування, через дуже обмежену кількість місць у центрах де допомога надається безкоштовно. Також, діти знаходяться і в інших регіонах України, яким ми збираємо, розподіляємо і відправляємо пакунки за віковою категорією від 1-го до 15 років.

  Будемо вдячні, будь-якій допомозі та підтримці дітям!  Дякуємо за любов та небайдужість до хворих дітей!    

Благодійна акція 

"Великоднє диво 2020"

© Благодійна організація "Благодійний фонд "Єднання спільноти"

02072, м. Київ, вулиця Бориса Гмирі 5А, оф. 35. Тел.: +38(044) 232-30-86 \ +38(067) 220-12-93. E-mail: help@fondunity.com 

Наші партнери та спонсори