Програма « Допоможемо разом! »

 

ДОПОМОГА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРА ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

      Дорогі друзі!

 

    До нашої благодійної організації «БФ «Єднання Спільноти», звернувся реабілітаційний центр Дарницького району м. Києва, з проханням про допомогу тяжкохворим дітям, а також дітям-інвалідам, що приїхали із Луганської та Донецької областей. Діти з захворюваннями на: ДЦП (дитячий церебральний параліч), ЦНС (ураження центральної нервової системи), Синдром Аутизму, Синдром Дауна, а також, з порушеннями у психіці та розумовою відсталістю.

    Через важкі ураження нервової системи та захворювання опорно-рухового апарату, більшість дітей не встають з ліжка. Медичний персонал центру, намагається зробити все для ефективної роботи у відділенні, щоб реабілітація дітей проходила успішно.

    Нажаль, Держава опікується лише виплатою заробітної платні працівникам центру, але все що стосується дітей та необхідного для них,- не надається. Багато років, у реабілітаційному центрі не змінювались рушники, подушки, ковдри, матраци та постільна білизна. Немає необхідного обігрівача та зволожувача повітря для дітей. Не вистачає засобів гігієни, побутової хімії та дезінфекторів. Відсутні необхідні дитячі меблі, методичні посібники, канцелярія, іграшки та багато іншого.

   

    З усіх питань, звертайтесь по тел. 067 220 12 93 - координатор та волонтер Юлія.

   Просимо усіх небайдужих, допомогти у придбанні всього необхідного для ефективної роботи реабілітаційного центру та допомогти дітям-інвалідам!
   Будемо вдячні за будь-яку фінансову, або матеріальну (особисто закуплену) допомогу дітям - інвалідам!
   Єднаймося! Разом - ми сила!