top of page

Програма « Допоможемо разом! »

 

ДОПОМОГА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРА ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

      Дорогі друзі!

 

    До нашої благодійної організації «БФ «Єднання Спільноти», звернувся реабілітаційний центр Дарницького району м. Києва, з проханням про допомогу тяжкохворим дітям, а також дітям-інвалідам, що приїхали із Луганської та Донецької областей. Діти з захворюваннями на: ДЦП (дитячий церебральний параліч), ЦНС (ураження центральної нервової системи), Синдром Аутизму, Синдром Дауна, а також, з порушеннями у психіці та розумовою відсталістю.

    Через важкі ураження нервової системи та захворювання опорно-рухового апарату, більшість дітей не встають з ліжка. Медичний персонал центру, намагається зробити все для ефективної роботи у відділенні, щоб реабілітація дітей проходила успішно.

    Нажаль, Держава опікується лише виплатою заробітної платні працівникам центру, але все що стосується дітей та необхідного для них,- не надається. Багато років, у реабілітаційному центрі не змінювались рушники, подушки, ковдри, матраци та постільна білизна. Немає необхідного обігрівача та зволожувача повітря для дітей. Не вистачає засобів гігієни, побутової хімії та дезінфекторів. Відсутні необхідні дитячі меблі, методичні посібники, канцелярія, іграшки та багато іншого.

   

    З усіх питань, звертайтесь по тел. 067 220 12 93 - координатор та волонтер Юлія.

   Просимо усіх небайдужих, допомогти у придбанні всього необхідного для ефективної роботи реабілітаційного центру та допомогти дітям-інвалідам!
   Будемо вдячні за будь-яку фінансову, або матеріальну (особисто закуплену) допомогу дітям - інвалідам!
   Єднаймося! Разом - ми сила!

Дорогі друзі! Ми щиро ДЯКУЄМО за надану Вами ДОПОМОГУ ТЯЖКОХВОРИМ ДІТЯМ в рамках програми «Допоможемо разом»!


    Дорогі добродії! Ми з волонтерами дуже вдячні Вам за турботу та допомогу тяжкохворим дітям-інвалідам, дітям-сиротам та напівсиротам із зони АТО і не тільки, що опинилися у важких життєвих обставинах! Завдяки Вашій допомозі, ми змогли закупити, а також передати від Вашого імені терміново-необхідну: гігієну, обігрівачі, бактерицидні лампи, покривала, та інші необхідні речі для комфортного перебування дітей на реабілітації. 

 

Ми безмежно вдячні усім небайдужим, що відгукнулися та допомогли!!! На сьогоднішній день ВЖЕ ПЕРЕДАНО:

1. Подушки - 16 шт.
2. Ковдри – 16 шт.
3. Комплекти постільної білизни – 32 шт.
4. Покривала – 16 шт.
5. Рушники для рук та обличчя – 32 шт.
6. Набір дитячого посуду – 20 шт.
7. Обігрівачі (типу УФО) – 4 шт.
8. Зволожувачі повітря – 2 шт.
9. Принтер (3 в 1)
10. Блендер
11. Засоби гігієни (підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки, туалетний папір, паперові рушники, мило, серветки, ватні палички та диски, дитячі крема, зубні пасти та інше).
12. Побутова хімія (миючі засоби, дезінфектори, дитячий пральний порошок, ополіскувачі для білизни та інше).
13. Дитячі канцелярські товари.
14. Методичні посібники та іграшки.
15. Книжки та журнали.

    Єднаймося! Разом - ми сила!