top of page

Програма « Веселка добрих справ! »

ДОПОМОГА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРА ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА.

    Шановні добродії!

    До нашої БО «БФ «Єднання Спільноти», звернувся реабілітаційний центр Дніпровського району м. Києва, з проханням про допомогу тяжкохворим дітям-інвалідам, а також дітям, що приїхали із зони АТО (Луганської та Донецької областей). 
   Реабілітацію проходять діти переважно з захворюваннями на ДЦП (дитячий церебральний параліч) та ЦНС (ураження центральної нервової системи). Через важкі ураження нервової системи та захворювання опорно-рухового апарату, значна кількість дітей не встають з ліжка. Співробітники центру, роблять все для ефективної роботи у відділенні, щоб реабілітація дітей проходила успішно. 
   Нажаль, держава опікується лише виплатою заробітної платні працівникам центру, але все що стосується дітей та необхідного для них, немає. З боку держави не надаються необхідні для реабілітації дітей спеціалізовані тренажери для роботи з м’язами та суглобами, додаткове медичне обладнання для робити з дітьми для їхнього розвитку, необхідні квартувальні лампи та обігрівачі. Не змінювалася постільна білизна, рушники та слинявчики. Не має забезпечення засобами гігієни, побутової хімії та дезінфекторами. Відсутні необхідні медичні аптечки, а також, дитяча канцелярія, розвиваючі ігри та багато іншого. 

     

    Просимо усіх небайдужих, допомогти  у придбанні всього необхідного для ефективної роботи реабілітаційного центру та допомогти дітям-інвалідам!

   Будемо вдячні за будь-яку фінансову допомогу дітям - інвалідам!

   Єднаймося! Разом - ми сила!

Частково надана допомога тяжкохворим дітям Дніпровського реабілітаційного центру!  

  Друзі! Дуже вдячні Вам за допомогу та підтримку тяжкохворим дітям із зони АТО і не тільки, що проходять реабілітацію в районному центрі для дітей з захворюваннями на ДЦП, ЦНС, розумово-відсталих дітей та дітей з порушеннями психіки. Завдяки нашим сумісним зусиллям, ми змогли закупити і передати найнеобхідніше за списком потреб: обігрівачі, бактерицидні лампи, медичні препарати, вітаміни, канцелярські товари, постільну білизну, рушники для обличчя, засоби побутової хімії та засоби гігієни,.
  Ми безмежно вдячні Вам за добрі серця та допомогу нужденним!