top of page

Програма « Веселка добрих справ! »

ДОПОМОГА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРА ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА.

    Шановні добродії!

    До нашої БО «БФ «Єднання Спільноти», звернувся реабілітаційний центр Дніпровського району м. Києва, з проханням про допомогу тяжкохворим дітям-інвалідам, а також дітям, що приїхали із зони АТО (Луганської та Донецької областей). 
   Реабілітацію проходять діти переважно з захворюваннями на ДЦП (дитячий церебральний параліч) та ЦНС (ураження центральної нервової системи). Через важкі ураження нервової системи та захворювання опорно-рухового апарату, значна кількість дітей не встають з ліжка. Співробітники центру, роблять все для ефективної роботи у відділенні, щоб реабілітація дітей проходила успішно. 
   Нажаль, держава опікується лише виплатою заробітної платні працівникам центру, але все що стосується дітей та необхідного для них, немає. З боку держави не надаються необхідні для реабілітації дітей спеціалізовані тренажери для роботи з м’язами та суглобами, додаткове медичне обладнання для робити з дітьми для їхнього розвитку, необхідні квартувальні лампи та обігрівачі. Не змінювалася постільна білизна, рушники та слинявчики. Не має забезпечення засобами гігієни, побутової хімії та дезінфекторами. Відсутні необхідні медичні аптечки, а також, дитяча канцелярія, розвиваючі ігри та багато іншого. 

     

    Просимо усіх небайдужих, допомогти  у придбанні всього необхідного для ефективної роботи реабілітаційного центру та допомогти дітям-інвалідам!

   Будемо вдячні за будь-яку фінансову допомогу дітям - інвалідам!

   Єднаймося! Разом - ми сила!

Частково надана допомога тяжкохворим дітям Дніпровського реабілітаційного центру!  

  Друзі! Дуже вдячні Вам за допомогу та підтримку тяжкохворим дітям із зони АТО і не тільки, що проходять реабілітацію в районному центрі для дітей з захворюваннями на ДЦП, ЦНС, розумово-відсталих дітей та дітей з порушеннями психіки. Завдяки нашим сумісним зусиллям, ми змогли закупити і передати найнеобхідніше за списком потреб: обігрівачі, бактерицидні лампи, медичні препарати, вітаміни, канцелярські товари, постільну білизну, рушники для обличчя, засоби побутової хімії та засоби гігієни,.
  Ми безмежно вдячні Вам за добрі серця та допомогу нужденним!

bottom of page