« День захисту дітей » 2015.

ОСВІТНІЙ ТА КУЛЬТУРНИЙ ЗАХІД В РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЦЕНТРАХ КИЄВА ТА ІНШИХ МІСТАХ УКРАЇНИ.

     Дорогі друзі!

    Цього року, до ДНЯ "ЗАХИСТУ ДІТЕЙ", ми разом з волонтерами БО"БФ" ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ" провели масштабний захід, в якому приймали участь дитячі реабілітаційні центри міста Києва для тяжкохворих дітей-інвалідів, а також діти з тяжкими хворобами на ДЦП, ЦНС, Синдром Дауна, Синдром Аутизму, Гепатит С, та онкозахворювання з усієї України. 

    Ми приїхали зі святом та подарунками, до дітей-інвалідів, дітей-сиріт та дітей-переселенців із зони АТО. Понад тисячі дітей з усієї України, змогли відчути до себе любов та турботу, завдяки увазі та приємним подарункам. В реабілітаційних центрах м. Києва, діти підготували концерти - співали пісень, приймали участь в конкурсах та розвагах, а потім отримали чудові подарунки, які були надані небайдужими та закуплені на кошти пожертв. Окрім подарунків, деякі реабілітаційні центри, отримали необхідні медичні прилади для роботи з тяжкохворими дітьми. Це свято відбулося завдяки Вашій підтримці та небайдужості!

 

     Разом з колективом волонтерів БО"БФ"ЄДНАННЯ СПІЛЬНОТИ", ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВАШ ВНЕСОК У ДОБРІ СПРАВИ!

     Єднаймося! Разом - сила!

© Благодійна організація "Благодійний фонд "Єднання спільноти"

02059, м. Київ, вулиця Олени Пчілки 4, оф 515. Тел.: +38(044) 232-30-86 \ +38(067) 220-12-93. E-mail: help@fondunity.com 

Наші партнери та спонсори