Шановні добродії!

  До нашої БО «БФ «Єднання Спільноти», звернувся реабілітаційний центр Голосіївського району м. Києва, з проханням про допомогу тяжкохворим дітям з інвалідністю, де також присутні діти, що приїхали із зони АТО (Луганської та Донецької областей). 
   Проходять реабілітацію, переважно діти з захворюваннями на ДЦП (дитячий церебральний параліч) та ЦНС (ураження центральної нервової системи). Через важкі ураження нервової системи та захворювання опорно-рухового апарату, значна кількість дітей не встають з інвалідного візка. Співробітники центру забезпечують ефективну роботу у відділенні, щоб реабілітація проходила максимально успішно. 
   Нажаль, з боку держави не надаються необхідні для реабілітації дітей; гігієнічні засоби та побутова хімія для повсякденного використання, посуд та термоси для їжі не змінювалися багато років, відсутній пилосос та ксерокс, які також дуже необхідні для роботи з дітьми. Необхідна постільна білизна та банні рушники. Відсутні необхідні розвиваючі ігри та багато іншого.

    Просимо усіх небайдужих, допомогти  у придбанні всього необхідного для ефективної роботи реабілітаційного центру та допомогти тяжкохворим дітям!

   Будемо вдячні за будь-яку фінансову допомогу дітям з інвалідністю!

   Єднаймося! Разом - ми сила!

Показать больше

  Дорогі друзі! Дякуємо Вам за допомогу та підтримку дітей з інвалідністю, що проходять реабілітацію в Голосіївському центрі! Завдяки Вашій неодноразовій допомозі, ми змогли закупити і передати за списком потреб терміново-необхідні : засоби гігієни, засоби побутової хімії, термоси, дитячий посуд, постільну білизну, рушники для обличчя, дитячі канцтовари, пилесос.

  Дякуємо, що не залишились осторонь і допомогли тяжкохворим дітям!

Показать больше
Показать больше
Показать больше

Програма « Промінь тепла особливим дітям »

ДОПОМОГА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРА ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА.

© Благодійна організація "Благодійний фонд "Єднання спільноти"

02072, м. Київ, вулиця Бориса Гмирі 5А, оф. 35. Тел.: +38(044) 232-30-86 \ +38(067) 220-12-93. E-mail: help@fondunity.com 

Наші партнери та спонсори

2021 © БФ Єднання спільноти