top of page

Програма « Разом у здорове майбутнє! »

ДОПОМОГА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРА ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА.

    Дорогі добродії!

   До нас з волонтерами БО «БФ «Єднання Спільноти», звернувся реабілітаційний центр Оболонського району м. Києва, з проханням про допомогу тяжкохворим дітям-інвалідам, а також дітям, що приїхали із зони АТО (Луганської та Донецької областей).

  Реабілітацію проходять підопічні з захворюваннями на ДЦП (дитячий церебральний параліч) та ЦНС (ураження центральної нервової системи). Через важкі ураження нервової системи та захворювання опорно-рухового апарату, значна кількість дітей не встають з ліжка. Співробітники центру, намагаються робити усе для ефективної роботи у відділенні, щоб реабілітація дітей проходила успішно.

   Нажаль, держава опікується лише виплатою заробітної платні працівникам центру, але все що стосується дітей та необхідного для них, не надається. Майже за 20 років роботи відділення, з боку держави не надавалися необхідні для реабілітації дітей тренажери для роботи з м’язами та суглобами, логопедичні зонди, термоси для перевезення їжі та напоїв, а також необхідні термометри, тонометр для замірювання тиску. Не змінювався дитячий посуд, ложки та рушники. Не має забезпечення засобами гігієни, побутової хімії та дезінфекторами. Відсутня необхідна праска, роздатковий матеріал для роботи з дітьми, дитяча канцелярія, розвиваючі ігри та багато іншого. 
  

     Просимо усіх небайдужих, допомогти  у придбанні всього необхідного для ефективної роботи реабілітаційного центру та допомогти дітям-інвалідам!

  Будемо вдячні за будь-яку фінансову допомогу дітям - інвалідам!

     Єднаймося! Разом - ми сила!

Частково надана допомога Оболонському реабілітаційному центру!

 

   Дякуємо Вам дорогі друзі, за надану допомогу тяжкохворим дітям, дітям-інвалідам із зони АТО і не тільки, що проходять реабілітацію в Оболонському центрі м. Києва! Ми з волонтерами, змогли передати від Вашого імені: засоби гігієни, побутову хімію, комплекти посуду "три предмета", термометри, роздатковий матеріал в картинках! За що дуже Вам вдячні!

 

  Висловлюємо щиру подяку нашим партнерам - дитячому клубу "Treehouse", за надану допомогу дітям у вигляді роздаткового матеріалу в картинках!

Чергова допомога тяжкохворим дітям з Оболонського реабілітаційного центру!

 

 Шановні добродії! Завдяки Вашій допомозі, ми з волонтерами, змогли закупити та передати необхідну гігієну тяжкохворим дітям-інвалідам, які проходять реабілітацію в Оболонському центрі. Також, були передані необхідні: медикаменти, розвиваючі картки, солодощі та соки.

 

   Дякуємо Вам, що небайдужі та допомагаєте тяжкохворим дітям!

  Дорогі друзі! Ми усією командою волонтерів, вдячні за фінансову допомогу на набори гігієни та будівельні матеріали для ремонту та відкосів на вікнах в Оболонському реабілітаційному центрі, де проходять реабілітацію тяжкохворі діти-інваліди!

  Також, безмежно вдячні компанії "Адвенчурленд" за логопедичні зонди дітям та проведення і контроль ремонту в центрі!

bottom of page