top of page

Програма « Хвилею добра »

ДОПОМОГА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРА ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА.

    Дорогі друзі!

 

   До нашої благодійної організації «БФ «Єднання Спільноти» звернувся реабілітаційний центр Деснянського району м. Києва, на обліку, якого понад сотні тяжкохворих дітей, з проханням про допомогу для дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, а також тяжкохворих дітей, що приїхали із зони АТО. 

   Більшість дітей не встають з ліжка, через важкі ураження нервової системи та захворювання опорно-рухового апарату. Працівники центру, надають дітям безкоштовну медичну допомогу, а також реабілітують дітей для покращення їхнього стану здоров’я.
   На сьогоднішній день, Держава опікується, лише виплатою заробітної платні керівнику та соц. працівникам центру, але все що стосується дітей та необхідного для них, - ні.
   Реабілітаційний центр, багато років не отримує необхідне медичне приладдя для реабілітації хворих дітей, також за списком необхідного центр немає бактерицидних ламп, дезінфекторів, ліків, аптечок, засобів побутової хімії та багато іншого, без чого процес реабілітації неможливий.          

   З усіх питань, звертайтесь по тел. 067 220 12 93 - координатор та волонтер Юлія.

   Просимо усіх небайдужих, допомогти у придбанні всього необхідного для ефективної роботи реабілітаційного центру та допомогти дітям-інвалідам!
   Будемо вдячні за будь-яку фінансову, або матеріальну (особисто закуплену) допомогу дітям - інвалідам!
   Єднаймося! Разом - ми сила!

Дорогі друзі! Ми щиро ДЯКУЄМО за надану Вами ДОПОМОГУ ТЯЖКОХВОРИМ ДІТЯМ в рамках проекту «Хвилею Добра»!


    Волонтери БО «БФ «Єднання Спільноти», вдруге відвідали реабілітаційний центр, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Маяковського 10А.

  Також, за нагодою, завітали у відділення з надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми-інвалідами, багатодітним сім’ям та переселенцям із Луганської та Донецької областей, що також мають дітей-інвалідів, або неповні сім’ї (діти залишилися без батька, або матері) що за адресою: м. Київ, вул. Бальзака 63А.

  Деснянський реабілітаційний центр та відділення соціальної допомоги, надає підтримку медичного, психологічного та матеріального характеру. Під опікою понад 1000 дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та дітей, що приїхали із зони АТО. Окрім допомоги дітям, також надають допомогу переселенцям і самотнім людям похилого віку, яких налічується більше 700 чоловік.
 

Ми безмежно вдячні усім небайдужим, що відгукнулися та допомогли!!! На сьогоднішній день ВЖЕ ПЕРЕДАНО:

1. Бахіли (125пар)
2. Підгузки для дітей від 4 до 7 років (від 17 до 30 кг 30шт)
3. Підгузки для дітей від 8 до 15 років (від 27 до 57 кг 60 шт)
4. Одноразові пелюшки 60х60 (120 шт)
5. Підгузки для детей від 16 до 19 років (60 шт)
6. Підгузки для малюків 6го і 7го розмірів (28 шт + 104шт)
7. Жавілар (дезінфектор гранульований) 1 кг
8. КвіДес 1л (дезінфекція поверхонь) 1 шт
9. Парафін (ТВК ГРУП) 2 кг
10. Озокерит (ТВК ГРУП) 3 кг
11. Безмолочна каша HiPP (200 шт)
12. Пральний порошок (25 кг)
13. Вологі серветки дитячі (30 шт)
14. Вітаміни для дітей (60 уп.)
15. Тапочки дитячі (26 пар)
16. Засіб для миття посуду Fairy (11 шт)
17. Дезинфектор для обробки інструментів (Стерилліум 1л) - 5 літрів
18. Подушки 50х50 (3 шт) + 1 подушка 20х20
19. Постільна білизна (1 коробка) 

20. Набір дитячого посуду – три предмети (16 шт)
21. Каримат для ЛФК (10 шт)
22. Ложки та виделки дитячі ( 32 шт)
23. Рушники (30 шт)

24. Логопедичний прилад  для язика.

25. Логопедичний прилад для обличчя. 

+ Журнали "Котя Малюк", що подарувала редакція журналу.

 

   Нажаль, на сьогоднішній день, закуплене не все необхідне за списками потреб: список потреб 1 та список потреб 2 , через брак коштів.

   Якщо, Ви хочете приєднатися та можете придбати щось із вище зазначеного, телефонуйте 067 220 12 93 - координатор та волонтер Юлія.

   Єднаймося! Разом - ми сила!
 

  Дорогі добродії!

  До нашої благодійної організації «БФ «Єднання Спільноти», вже вдруге звернувся реабілітаційний центр Деснянського району м. Києва, на обліку, якого понад сотні тяжкохворих дітей, з проханням про допомогу для дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, а також тяжкохворих дітей, що приїхали із зони АТО. 
  Більшість дітей не встають з ліжка, через важкі ураження нервової системи та захворювання опорно-рухового апарату. Працівники центру, надають дітям безкоштовну медичну допомогу, а також реабілітують дітей для покращення їхнього стану здоров’я. 
 На сьогоднішній день, Держава опікується, лише виплатою заробітної платні керівнику та соц. працівникам центру, але все що стосується дітей та необхідного для них, - ні. 
  Минулого разу, реабілітаційний центр, звертався до нас про допомогу засобами повсякденного користування (засоби гігієни та побутової хімії), а також за медичним обладнанням, ліками, дезінфекторами та іншим, без чого процес реабілітації був неможливий.

 Сьогодні, центру для реабілітації тяжкохворих дітей терміново необхідне спеціалізоване медичне приладдя, стерилізатори, ноутбук для незрячих дітей, все для кінезіотерапії, а також інтерактивна дошка, гончарне коло, розвиваючі ігри. В постійних потребах у центра - господарчі товари та засоби гігієни.
  З усіх питань, звертайтесь по тел. 067-220-12-93 - координатор та волонтер Юлія. 

 

   Просимо усіх небайдужих, допомогти  у придбанні всього необхідного для ефективної роботи реабілітаційного центру та допомогти дітям-інвалідам.

   Будемо вдячні за будь-яку фінансову допомогу дітям - інвалідам!

     

 Дорогі друзі! Команда волонтерів БО "БФ "Єднання Спільноти", щиро дякує Вам за допомогу та підтримку тяжкохворим дітям, що проходять реабілітацію в Деснянському центрі для хворих дітей на ДЦП, ЦНС та інші захворювання! Завдяки Вашій неодноразовій допомозі, ми змогли закупити і передати терміново-необхідні: засоби гігієни, засоби побутової хімії, тубус-кварц, дарсонваль "Корона", противірусні препарати та необхідні вітаміни для підтримки імунітету. 


   Дякуємо, що не залишились осторонь і допомогли дітям-інвалідам!

  Дорогі друзі! Дякуємо Вам за допомогу та підтримку дітей з інвалідністю, що проходять реабілітацію в Деснянському центрі! Завдяки Вашій неодноразовій допомозі, ми змогли закупити і передати за списком потреб терміново-необхідні : засоби гігієни, засоби побутової хімії, сенсорний стіл, сенсорну ковдру та подушку з обтяжувачем, термоконтейнер, бізіборди, стерилізатор для обробки логопедичних інструментів.

  Дякуємо, що не залишились осторонь і допомогли тяжкохворим дітям!