Програма « Хвилею добра »

ДОПОМОГА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРА ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА.

    Дорогі друзі!

 

   До нашої благодійної організації «БФ «Єднання Спільноти» звернувся реабілітаційний центр Деснянського району м. Києва, на обліку, якого понад сотні тяжкохворих дітей, з проханням про допомогу для дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, а також тяжкохворих дітей, що приїхали із зони АТО. 

   Більшість дітей не встають з ліжка, через важкі ураження нервової системи та захворювання опорно-рухового апарату. Працівники центру, надають дітям безкоштовну медичну допомогу, а також реабілітують дітей для покращення їхнього стану здоров’я.
   На сьогоднішній день, Держава опікується, лише виплатою заробітної платні керівнику та соц. працівникам центру, але все що стосується дітей та необхідного для них, - ні.
   Реабілітаційний центр, багато років не отримує необхідне медичне приладдя для реабілітації хворих дітей, також за списком необхідного центр немає бактерицидних ламп, дезінфекторів, ліків, аптечок, засобів побутової хімії та багато іншого, без чого процес реабілітації неможливий.          

   З усіх питань, звертайтесь по тел. 067 220 12 93 - координатор та волонтер Юлія.

   Просимо усіх небайдужих, допомогти у придбанні всього необхідного для ефективної роботи реабілітаційного центру та допомогти дітям-інвалідам!
   Будемо вдячні за будь-яку фінансову, або матеріальну (особисто закуплену) допомогу дітям - інвалідам!
   Єднаймося! Разом - ми сила!

press to zoom
press to zoom
звернення дес.jpg
звернення дес.jpg
press to zoom