top of page

Програма « Подаруй тепло дітям »

ДОПОМОГА ДІТЯМ-ІНВАЛІДАМ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРА ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

     Дорогі друзі!

 

    До нашої благодійної організації «БФ «Єднання Спільноти», звернувся соціально-реабілітаційний центр для тяжкохворих дітей-інвалідів, що в м. Києві, з проханням про допомогу їм та дітям, які мають ураження центральної нервової системи, а також, проблеми із психікою та розумовою відсталістю. Ці діти, майже не встають із ліжка, за ними має бути постійний догляд та надання медичної допомоги, за потребою.      В реабілітаційному центрі, дітям надають безкоштовну медичну допомогу, а також допомагають реабілітувати дітей для покращення їхнього стану здоров’я. 

    На сьогоднішній день, Держава опікується, лише виплатою заробітної платні керівнику та соц. працівникам центру, але все що стосується дітей та необхідного для них, - ні. 

   Багато років, у центрі не змінювались рушники, подушки, ковдри, матраци та постільна білизна. Не вистачає засобів гігієни та побутової хімії. Відсутня лампа для квартування приміщення та багато іншого.

 

Звітність.

Дітям та центру було закуплено та передано:

1. Подушки (8 штук)

2. Ковдри (8 штук)

3. Матраци (8 штук)

4. Комплекти постільної білизни (16 штук)

5. Покривала (додатково 8 штук)

6. Рушники для кухні (10 штук)

7. Рушники для рук та обличчя (16 штук)

8. Лампа для квартування приміщення (2 штуки)

9. Обігрівач масляний великий (додатково 3 штуки)

10. Світильники настільні (4 штуки) 

11. Лампи енергозберігаючі (додатково 4 штуки)

12. Подовжувачі (додатково 2 штуки)

13. Пральний порошок 8 кг (2 штуки)

14. Миючий засіб для підлоги « Містер Пропер» (12 штук)

15. Мило туалетне та господарче (24 штуки)

16. Миючий засіб для посуду (додатково 4 штуки)

17. Миючий засіб для туалету (додатково 4 штуки)

18. Миючий засіб для ванної кімнати (додатково 6 штук)

19. Серветки для прибирання (додатково 5 штук)

20. Мочалки (додатково 50 штук)

21. Порошок для чистки (додатково 15 штук)

22. Плінтуса для всього приміщення (додатково)

23. Чайник (додатково 1 штука)

24. Дезінфектор (10 літрів)

25. Вся необхідна канцелярія (папір А4, ручки, файли і т.д)

26. Відремонтували техніку ( комп’ютер)

27. Медичні халати та костюми усім медикам закладу (додатково)

28. Фартухи (додатково 5 штук)

     Шановні меценати!

 

    Знову звертаємося до Вас про допомогу хворим дітям-інвалідам з реабілітаційного центру на проспекті Свободи 2б.
    Минулого місяця, за їх чисельними проханнями, ми з волонтерами вже закупили і передали багато необхідного для утеплення дітей та центру, за що дуже вдячні Вам!
    Зараз, їм необхідно терміново замінити 2 великих вікна 200х200 см, одне з яких в спальні дітей. Діти в лежачому стані із захворюваннями ДЦП та ЦНС.  

    Загалом, вікна з усіма ремонтними роботами коштуватимуть близько 11000 тис. грн. ( з розрахунком, що буде здійснено демонтаж, монтаж, вивезення старих віконних рам та ремонтні роботи після встановлення вікон).

    Дорогі добродії!

    До нашої благодійної організації «БФ «Єднання Спільноти», вже вдруге звернувся соціально-реабілітаційний центр Подільського району м. Києва, з проханням про допомогу для дітей-інвалідів, які мають ураження центральної нервової системи, а також, проблеми із психікою та розумовою відсталістю. Ці діти, майже не встають із ліжка, за ними має бути постійний догляд та надання медичної допомоги, за потребою. 
   В реабілітаційному центрі, дітям надають безкоштовну медичну допомогу, а також допомагають реабілітувати дітей для покращення їхнього стану здоров’я. 
    На сьогоднішній день, Держава опікується, лише виплатою заробітної платні керівнику та соц. працівникам центру, але все що стосується дітей та необхідного для них, - ні. 
   Минулого разу, реабілітаційний центр, звертався до нас про допомогу замінити стару і зношену постільну білизну дітям, подушки, що мали жахливий вигляд і клопів, через зношеність за багато років. Ковдри , матраци та рушники були також в жахливому і не придатному для використання стані. Прохання допомогти засобами повсякденного користування (засоби гігієни та побутової хімії) теж не могли бути не поміченими, через постійну відсутність у центрі. 
    Сьогодні, центру для реабілітації тяжкохворих дітей терміново необхідний килим та при ліжкові килими, набори посуду для їдальні, термоси для води, каструля, чайник та хлібниця. Для масажу рук та ніг, необхідне масажне масло. Для розвитку потрібні музикальні та розвиваючі іграшки.


   Просимо усіх небайдужих, допомогти у придбанні необхідного для ефективної роботи реабілітаційного центру та допомогти дітям з інвалідністю!

    Будемо вдячні за будь-яку фінансову допомогу!

   Єднаймося заради здорового та щасливого майбутнього наших дітей!

 Частково надана допомога за списком - тяжкохворим дітям Подільського реабілітаційного центру!

  Дорогі друзі! Дякуємо Вам за допомогу та підтримку дітей з інвалідністю, що проходять реабілітацію в Подільському центрі! Завдяки Вашій допомозі, ми змогли закупити і передати за списком потреб терміново-необхідні : засоби гігієни, засоби побутової хімії, дитячий посуд.

  Дякуємо, що не залишились осторонь і допомогли тяжкохворим дітям!

bottom of page